Használt turbó benzines motor maximum 2millio forintig?
Figyelt kérdés
1.4 TSI t néztem de lebeszéltek róla.
Miből van még turbó benzin ami megbízható is? 1.4-2.0cm³ ig
2021. febr. 5. 08:53
1/7 anonim válasza:
Fiat 1.4T
2 eve van meg
En inadom
Igaz en csak 1 millioert vettem
2 millioert biztos vannak ujabb jobb autok
De nekem ez nagyon bejott
Ha mar nem birja akkor Tipo 1.4T lesz ugyanugy
Legjobb motor ami eddig dolgom volt
2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 120lovas?
2021. febr. 5. 11:47
3/7 anonim válasza:
Opel 1.4T
1.6T
Tsi 2012- jobb lett, a láncosokkal volt gond, persze nem annyira tartós mint pl egy szívóbenzines japán.
Miért lényeg hogy turbóbenzines legyen? Egy 1.4 tsi pl kb annyit eszik mint egy szívó 2.0 accord.
4/7 anonim válasza:
Turbó benzinesek nem a megbízhatóságról híresek.
Japánok turbóbenzineseket nézném akkor már, ha mindenképp kell rá turbó. De 2m kevés lesz hozzá.
6/7 anonim válasza:
5. Mennyi km van benne? Renault amióta összeállt Nissannal azóta sokkal jobb motorjai vannak. Renault dízelei is általában tartósak, master 2.3 125 le 1 millió km simán tudja.
7/7 anonim válasza:
a renault mindig is jo volt motorilag🤦🏻♂️ persze kiveve az elso generacios 1.5dci, de mivel traktor, az engem ugysem erint. most van benne ora szerint az enyemben 167e, 165lora huzva. eddig olajat kert meg gyertyat😀
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!