Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek miért vesznek...

Az emberek miért vesznek milliókért ilyen-olyan koreai-francia autókat, amikor párszáz ezerért német autót is vehetnének?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 16:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Mindezt úgy, hogy azt sem tudod, melyik ez az autó"


Leírtad, hogy Peugeot. Abban igazad van, hogy alaptalanul feltételeztem, hogy dízel, ezen lendüljünk túl. Viszont elárulok egy nagy titkot: a PSA csoportot három márka képviseli: Peugeot, Citroen és sajnos 2019 óta az Opel. Mindhárom márka autóiban ugyanazok a motorok vannak. Tök mindegy nemhogy a márka, de még a típus is, mert mindegyikben ugyanaz van. Ha maga a motor konstrukció esetleg nem ugyanolyan két autóban, a nagynyomású kör akkor is ugyanaz benne.


Lényeg a lényeg, szállj le arról a baromi magas lóról, nincs ott neked semmi keresnivalód, mikor tárgyi tévedésekről beszélsz, aztán ilyeneket írsz. Én egyetlen hibát követtem el, feltételeztem, hogy dízel (ami amúgy szintén nem volt alaptalan, mikor a franciákból a legtöbben dízelt vesznek, szóval csak egyszerű általánosítás volt), de minden más, amit írtam, az egyszerű tény volt. Elfogadod vagy sem, engem nem érdekel, de ne próbálj okos lenni egy témában, amihez nem értesz.

2021. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21-es, nem bírom megállni, hogy ne írjak, mert egyszerűen nem megy sajnos. Ismét olyan dolgokat írtál, amik mellett nem tudok elmenni.

Írod, hogy mindhárom márkában (Peugeot-Citroen-Opel) ugyanazok a motorok vannak 2019 óta. Elárulom, manapság már igen, de 2019-ben (és még 2020-ban is) az Opelek még saját motorokkal jöttek ki többségében (pl. az 1,2-es benzines motor, hiába volt a PSA féle 1,2-is), vagyis NEM feltétlenül ugyanazok a motorok.

Ha pedig figyelemmel követed a legfrissebb híreket, akkor már PSA sem létezik, csak Stellantis N.V. (kiegészültek a Fiat-Chrysler csoporttal), de ez már tényleg csak apróság.

Engem próbálsz leszállítani a magas lóról, amiben akár igazad is lehetne, csak ne csodálkozz, hogyha elkezdesz valakit kóstolgatni egy szerinted jópofának gondolt beszólással (amiről már tételesen írtam, miért nincs köze a valósághoz), majd kikéred magadnak, hogy valaki ellenvéleményt fogalmaz meg (valóban csípős stílusban, de erre mondhatnám, hogy nem én kezdtem). Én elfogadom, hogy nem vagyok okos ebben a témában, de valótlan dolgokat eddig csak te írtál itt, amiket tényszerűen cáfoltam.

2021. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22 Ennél a válasznál semmi nem bizonyítja jobban, hogy semmi mondanivalód nincs, csak csomót keresel a kákán.


Igen, az Opel egy új tagja a PSA-nak. Szerinted mégis mi a jó isten kedvéért írtam azt, hogy "2019 óta az Opel is"? Ez szerinted mit jelent? De most komolyan... ennyire nem lehetsz analfabéta, már ne haragudj. Nem szeretek ilyen módon személyeskedni, nézeteltérés ide vagy oda, de ez már nevetséges. Kerek perec kiírom, hogy az Opel 2019 óta tag, erre te úgy teszel, mintha azt írtam volna, hogy az F Astrában Peugeot motor van, vagy valami ilyesmi. Nevetséges. Vagy tényleg nem tudsz olvasni, vagy direkt figyelmen kívül hagyod a fele írásomat, ami mondjuk azt is megmagyarázná, hogy miért akarsz mindenáron általam leírt tényeket megcáfolni - nyilvánvalóan vagy nem tudod elolvasni, vagy nem vagy hajlandó megérteni az általam közölt tényeket. Ez ezen a ponton semmi másról nem szól, csak szándékos provokálásról. "Tényszerű cáfolatról" beszélsz, de én egyetlen egy tényt nem olvastam még tőled. Mindent, amit én írtam, alá tudok támasztani bizonyítékokkal, lehet tesztelni, bökj rá bármire és küldök róla bizonyítékot. Te viszont eddig egyetlen tényszerű dolgot nem írtál, minden egyes kommented annyiból áll, hogy "nincs igazad", csak ezt jó hosszan fejted ki. Hol van itt a "tényszerű cáfolat"?

2021. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23-as, ha nem tudsz olvasni, az nem az én hibám. Részletesen leírom, miben tévedsz, de mintha teljesen mást olvasnál. Valótlan dolgokat írsz, leírom és rámutatok, hogy miért, erre hiányolod a tényszerűséget. Olvass, értelmezz, de úgy látom, ez teljesen reménytelen. Ennél szájbarágósabban fölösleges leírni, mert ezek szerint nálad ez sem működne. További sikeres munkát és szép estét!
2021. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!