Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted megéri ez az autó?

Szerinted megéri ez az autó?

Figyelt kérdés

Érvekkel bizonyítsd, hogy igen vagy nem!

[link]


2010. aug. 15. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz.. Kicsit tényleg gyenge ez a motor ekkora súlyhoz de ebből következik, hogy talán annyira nem hajtották szét, meg az is mellette szól, hogy a kilóméter valósnak tűnik, nem is kevés de nem is sok, mindegyikben van ennyi de ezen talán nem tekergettek.
2010. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ez soktól függ én 318-cast vennék akkor inkább régebbit. Mert ekkora kasznihoz ekkora motor egyenlő a nullával. vagy másik verzió ha sokat mész akkor diesel. 325 10 liternél általában megszokot állni .
2010. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
gyenge a motorja
2010. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Valóban jobb lenne egy 318 vagy 320-as.


De ezt nagyon utálom amikor fikázzák a gyengébb motort. Jómagam BMW fanatikus vagyok, és a legutóbbi találkozón az egyik embert akinek egy 316-osa volt, fikázták orrba szájba hogy gyenge a motor.


A szervező mondta hogy tök mindegy hogy rozsdás vagy csillogó, kicsi a motorja vagy nagy. Ha az a BMW embléma gyárilag van rajta, akkor már bőven megéri.

2010. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nemértem mért kell kötekedni hogy kicsia motor. Legalább nemkell egy Molkutat kötni utánfutónak. az állapotából látszik hogy szerették az autót és nincs zsákba macska mert 12 db kép is van róla. Van amiről csak 2-3 képet csinálnak.
2010. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!