Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A toyotákat miért ilyen...

A toyotákat miért ilyen semmilyen érzés vezetni?

Figyelt kérdés
A többi japán gyártó mazda mitsubishi honda subaru inkább a sportos vezetésről,pörgős motorokról szól. A toyota meg olyan hogy beülsz és azt se érezni hogy jár a motor meg kb ha pörgeted se hallani,a kormány tök élettelen , semmi visszajelzést nem ad csak tekergeted, a pedálok benyomásánál sincs semmi "ellenállás" semmi olyan érzet hogy mozgatnál valami szerkezetet a lábaddal. A váltóról ne is beszéljünk. Pedig érdekes módon a lexus is200 váltóját is a toyota csinálta azt meg minden autótesztben kihangsúlyozzák hogy nincs még egy ilyen jól kapcsolható váltó. Értem én hogy finom autót akarnak csinálni,de akkor legyen finom a lexus gs meg az ls meg a belpiacos luxus toyoták,de szerintem sokkal többen vennék ha lenne egy kis vezetési élmény bennük,mert tettek a corollába is meg az avensisekbe is erősebb 150-190 lóerős motorokat.
2021. jan. 6. 17:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ez a vezetési élmény egy baromság. Ha neked ez nem "élmény" akkor a pincében tekergess egy fazekat, utána hátha megjön végre az eszed. Ja és igen a Toyota a legnagyobb autógyár a világon egész kínát és a pakikat ellátták autóval, európa és USA csak utána jön. Jó márka de a Suzuki jobb nekem.
2021. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!