Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1300 ccm autóra mekkora az...

1300 ccm autóra mekkora az ideális kipufogóátmérő?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem 35 mm a gyári, én olyan 40-45mm-re gondoltam, illetve a leömlőknek, ha hengereként akarom, milyen távolágnál köthetem egybe.És ha még power bomb-ot is akarok, az milyen távolságra legyen?:D
2010. aug. 11. 21:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És? Nem te vezed, nem te égsz vele ;)
2010. aug. 12. 19:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezek a "tuningoljuk agyon amink van" féle suttyókori szindrómák egyszer majd elmúlnak.Idővel rájössz mekkora pénzkidobás volt az egész fellángolás. Egy ismerősömet is megmenthette volna az esze,ha az új Fiestajába kevesebb vagy inkább semmi tuningolást(felni,hifi,sportdob stb...) végzett volna az autóján.

Elvették tőle a bank hurkanyakú behajtói,mert kb. kéthavi részlettel lógott.

Most egy szakadék Ladával közlekedik aminek jobban örül mint az új autónak "anno" mert ez most végre az övé és nem a banké.

ui. : -így is lehet gondolkodni...

2010. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!