Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogsi al Naked kategóriában...

A2 jogsi al Naked kategóriában melyik motort vegyem?

Figyelt kérdés

Kawasaki,YAMAHA,KTM-Ben gondolkodom de nem tudom melyiket válasszam vagy van jobb ötletetek? Esetleg tapasztalat fenntarthatóságról szerviz igény-költség stb.?

"Kezdő motor lesz":)



2020. dec. 3. 11:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled,azzal kapcsolatban amit a 650-es mt-ről írtá ez csak amolyan vissza térő kis ördög nálam ami mélyen ott motoszkál, de persze mindíg vissza térek a realitás talajára.

A Duke-ok már akkor is tesztek mikor még supermoto külsejük volt viszont mikor a ktm kiadta az újat az szerelem volt elsőlátásra igaz akkor még csak a 125 és 200-al szemeztem, csak közbe szólt az élet és se jogsi se motor nem lett. Azóta eltelt pár év, a fejem lágya is benőtt😅 és persze elszántabb is vagyok,a szamárlétrát nem szeretném sem alulról kezneni sem ki hagyni ezért is keresem az arany középutat....


A blokkot azért kérdeztem mert használt motort tervezek venni és ahogy nézegettem 3-4000km től 20-on 30000km is vannak. Néztem külföldön is 3-4000€ ért 10000 km környékiek vannak bár olyat is találtam amiben csak 5000 van. Ezeket Ausztriában néztem ott meglepően sok van belőlük, mondjuk az a ktm otthona lehet azért.

Vissza térve gondolom minnél kevesebb a km annál jobb de bele nem lát senki...

2020. dec. 4. 21:12
 12/17 anonim ***** válasza:
Igazából az talán jobban számít, hogy ismert, megbízható előélete legyen, lehetőleg 1 tulajos. Ha ő vigyázott rá, akkor simán lehet hibátlan is.
2020. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálok ilyet keresni majd, de ha arra kerül a sor úgy is viszek magammal valakit aki hozzáértőbbmint én...
2020. dec. 5. 15:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Hajrá :) Jó motorozást, csak óvatosan. Főleg az első 2 évben.
2020. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm úgy lesz 😊. Remélem sikerül minnél több különböző motorosképzésre is el jutnom majd, aztán kiderül hogy érzéke is van-e hozzá vagy jobb ha 4 keréken maradok😅.


Köszönöm még egyszer, hogy megosztottad a tapasztalataid és a számomra hasznos válaszokat amiket kaptam.

2020. dec. 6. 17:06
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Ha bármi kérdésed van, jövőben is írhatod ide, látni fogom. Vagy írhatsz üzenetet, ha az jobb. 06306903231 Vagy fel is hívhatsz akár.
2020. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, előfordulhat, hogy élni fogok vele.
2020. dec. 7. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!