Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motoros vagyok, melyik...

Kezdő motoros vagyok, melyik kategória az én "méretem"?

Figyelt kérdés

Eddig csak robogóztam. Most szeretnék venni nagy motort. Nagyon tettszik egy Kawasaki Z750 (2007). Amiben nem vagyok biztos, hogy jól fogom-e érezni magam rajta, kényelmes lesz-e, mert

182cm magas és 115kg vagyok?



2017. szept. 4. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Most egy nagyon bölcs, de kissé cinikus dolgot fogok mondani. Próbálj ki több típust és stílust, és olyat vegyél, ami a legkényelmesebb a számodra. Érezni fogod ha a tank nyomja a hasadat, vagy nem éred el kényelmesen a kormányt, esetleg nagyon összekuporodva férsz csak el.
2017. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp béreld ki vagy vidd el próbakörre. És aminek nem fogsz örülni: Robogó után egy Z750 szerintem sok. Én azt mondanám, hogy esetleg egy Z300-al kezdj. Vagy vegyél egy olcsóbb, használt 125-ös motort, ha abba nyomsz pár 1000 km-t, akkor utána ésszel (!) szinte bármekkorára ráülhetsz és majd megszokod.
2017. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:
Ne a kényelem, vagy a komfortérzet alapján válassz, inkább a biztonságot és a kezelhetőséget tartsd szem előtt. Ha belegondolsz, egy 15(!)-ször nagyobb űrtartalmú motort kell majd megszoknod.
2017. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el kereskedésbe, ott rá tudsz ülni több stílusú motorra, ki is tudod próbálni őket. Én is így voltam, párat próbáltam is (nem úgy hogy nyélgázon mennyit megy hanem a parkolóba pár kört) aztán elég hamar leszűkült a kör. Én Simson-ról egyből 650-es supermoto-ra ültem, számomra az volt a legkényelmesebb. Lehet nagy ugrás de a szamárlétra számomra pénzkidobás. Nagy gépekkel is lehet nyugisan menni.
2017. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!