Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj kb 10 rugásra...

Mi lehet a baj kb 10 rugásra sem indul a motorom de ha betolom és sebességbe rakom egyből elsőre elindul?

Figyelt kérdés
Sr 50 simsonom van
2010. aug. 11. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Rossz helyen rúgsz bele.
2010. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
üzsd öszébb a gyertya hézagot vagy ha az sem akkor cserélj gyertyát de ha nem szivattad meg indítás előtt akkor azt csináld
2010. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

13:22

hahaha de ráérsz hülyeséget írogatni /lehet az volt a gond hogy kipufogót rugdostam mi/

2010. aug. 11. 13:56
 4/8 A kérdező kommentje:
probáltam szivatóval is inditani anélkül is gyertyát is cseréltem de úgyse mükszik rendesen
2010. aug. 11. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamiért gyenge a szikrád, írták már, próbának üsd összébb a gyertyahézagot.

Ha úgy ok, akkor gyújtás átnézése:)

2010. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy kevés benne a kompresszió. Ha mégis van, akkor tényleg gyújtás lehet.
2010. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget nagyobbra vettem a hézagot egy picivel meg megtakarítottam a gyertyát és jó lett :D
2010. aug. 11. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:

nem inkább összébb ütötted? szóval kisebbre vetted? mert mi arra tippeltünk, hogy nagy a távolság a gyertyánál, ott ahol szikrázik (bocsi de szaknyelven nem tudom :D ) és ha össszéb ütöd akkor lehet hogy erősebb lesz a szikra, mert kisebb távolságot kell áthidalnia.


amúgy én majdnem ugyanúgy vagyok mint te. rugdoshatom akár 50x is, akkor se indul be, de ha elkezdem betolni, akkor kb 50-100 méter 1-esben killódás után elindul. az elején még fulladozik, de aztán utána jól megy. ha meleg a motor akkor egyből indul rugásra. simson 50-es simson robogóm van

2010. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!