Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől rázhat az autó? Bővebben...

Mitől rázhat az autó? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Negyedik-ötödik sebességben gyorsításra 2000-2600 fordulat között ráz az autó, kb. mintha az ülésbe valami masszírozó lenne. Futómű rendben van, befecskendező rendszer rendben van, kettős tömegű cserélve lett(szettben), a fékek is rendben vannak. Mire tippeltek? A szerelőm belső csuklót,vagy magát a félgengelyt mondta(lehet meg van hajolva), de ő sem biztos benne. Csak negyedik-ötödik sebesség be, a megadott fordulatszám között ráz. Alatta-fölötte nem. Valamint, hogy ha tartok egy bizonyos sebességet pl. pályán 130 akkor sem ráz.Nem vészes tehát ne úgy képzeljétek el hogy kormányt is rázza meg az egész műszerfalat ,csak látszik a napellenzőn, hogy ha le van hajtva ,valamint az ülésen is érezni, meg az anyósülésnek a fejtámlája is remeg.
2020. nov. 22. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Remeghet attól, ha alacony fordulatszámon túl nagy gázt adsz.
2020. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Motortartó bakok, váltótartó bak rendben van?
2020. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második: igen azok rendben.


Első szerintem a 2000-2600os fordulat nem olyan alacsony. :) De igen attól is lehetne.

2020. nov. 22. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, csak ilyen 90 felett csinálta gyorsításkor. Nekem féltengelyt kellett cserélni.
2020. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 18:56


Sztem 95% hogy nekem is az lesz. Remek.....

2020. nov. 22. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!