Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seatról, Suzukira ruinoktatáson?

Seatról, Suzukira ruinoktatáson?

Figyelt kérdés
A rutin vezetésen veszek részt, és egy dízel seat cordoba-n vezettem le 2 alkalmat a 4 ből, és eléggé jól ment. Most az oktatóm autót váltott egy benzines 1 literes suzuki splash-re, és ezen nem nagyon megy a vezetés. A kötelezeő óraszámot levezettem már a rutinon, csak a vizsga van hátra ami a cordobával szinte biztos, hogy menne, de a splash egyáltalán nem kezeskedik nekem. Ez így szabályos, hogy a rutin felénél autóváltás van, és emiatt kell pótórákat vennem?
2010. aug. 10. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Tudod miért nem megy? Mert a seat dízeles a splash meg benzines és a benzines nem indul el kiengedett kuplungnál!

A dodge ford stb azok mind olyan autók hogy könnyű kezelni a kuplungját és tök mind1 hogy benzines vagy dízel akkor is elindul alap gázon mert azokban van annyi erő !

Én egy lachetti után ladát vezettem a lachetti dízel volt és mikor beültem a ladába könnyen ment minden pedíg nem sokan tudnak vele jól menni!

2010. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar a legkevésbé h alig indul kiengedett kuplunggal, mert elindulni eltudok, de nem is ez a lényeg. Lehet h én fogalmaztam meg rosszul a kérdést, mert nem a kérdésre válaszoltok. A lényeg abban van h egyáltalán szabad-e nekik ilyet csinálni, hogy kijelenti hogy másik autó lesz, mert az oktatóm autótvált, a rutin felénél.
2010. aug. 11. 00:03
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem sikerült leszűrni a lényeget? Már miért ne lenne szabad váltani? Mindkettőt B kategóriás jogsival lehet vezetni.
2010. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem nem szabályos szerintem jelentsd fel hogy te nem tudsz ilyen kocsit vezetni!

Az ilyen kényes beképzelt kölykök miatt ilyen idegbetegek az oktatók!

2010. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sztem ne ulj se dodge-ba,se ford-ba,amig talalsz olyan "kisautot",amit nem tudsz vezetni...mer az azt jelenti h nem tudsz vezetni...ennyi...amugy miert ne cserelhetnenek autot?tanulok mindig lesznek,es akkor mi van?majd 50evig ugyanaz az auto lesz?amig be nem zarjak az autosulit?nekem is autot csereltek epp feltávon...na es?!
2010. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az utólsónak a fele volt eddig normális válasz köszi ennyire voltam kíváncsi.
2010. aug. 11. 15:53
 17/18 anonim ***** válasza:
Bármikor válthat az oktatód autót,az más dolog hogy nem szoktam és nagyon ritkán történik ilyen!
2010. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy pótórát, és megbékéltem a suzukival teljes mértékben. Mondjuk szerencsém van mert az oktatóm nagyon jó.
2010. aug. 12. 16:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!