Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seatról, Suzukira ruinoktatáson?

Seatról, Suzukira ruinoktatáson?

Figyelt kérdés
A rutin vezetésen veszek részt, és egy dízel seat cordoba-n vezettem le 2 alkalmat a 4 ből, és eléggé jól ment. Most az oktatóm autót váltott egy benzines 1 literes suzuki splash-re, és ezen nem nagyon megy a vezetés. A kötelezeő óraszámot levezettem már a rutinon, csak a vizsga van hátra ami a cordobával szinte biztos, hogy menne, de a splash egyáltalán nem kezeskedik nekem. Ez így szabályos, hogy a rutin felénél autóváltás van, és emiatt kell pótórákat vennem?
2010. aug. 10. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mi olyan nehéz egy autó váltásánál. Inkább örülj, hogy kisebb a Splash.
2010. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De a cordobán jól ment, ezen nem megy, és nem szeretem a suzukit. Sőőt az első autól egy batár amerikai kocsi lesz mert imásom és kapok egyet:D
2010. aug. 10. 19:45
 3/18 A kérdező kommentje:

autóm*

imádom*

bocsi a helyesírásért

2010. aug. 10. 19:45
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan már,ne fogd az autóra hogy béna vagy!
2010. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ha a Cordobát TUDSZ vezetni, akkor a Spalshben miért ne tudnál? És milyen amerikait kapsz te?
2010. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, a haverom ford-ján, apám dodge-án és azon a seaton is jól megy a vezetés, csak a kis gyenge splashen nem. Ez miért van? És egyébként meg eddig senki sem a kérdésemre válaszolt.
2010. aug. 10. 20:07
 7/18 A kérdező kommentje:
Én apám kocsiját fogom megkapni.
2010. aug. 10. 20:10
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
kapd meg, de akkor is mazsola vagy, ha amerikai hatalmas motoros autót fogsz vezetni. Nem egy ötszáz lóerős autót nehezebb vezetni, gyengébb autónál már kell érzék is, nem csak pofa.
2010. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jó érzéked van az autókhoz:S Rosszabbul csak akkor választhattál volna ha valami francia autó tetszene.Ez meg hogy nem tudsz elvezetni egy olyan kicsi suzukit hát téged minősít!
2010. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem a kérdésre a válasz a dízel kontra benzinesben keresendő. gondolom a dízel seatn-ak volt elég nyomatéke hogy meghúzza az autót plusz gáz nélkül is, a kis swiftnek meg kell adni gázt is, hogy csináljon valamit. adj kicsit több gázt, és sztem nem lesz baj. az amcsi autókban is van nyomaték hasonlóan a dízelhez, ezért nincs azokkal sem gondod sztem.
2010. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!