Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet majd így vezetnem?

Lehet majd így vezetnem?

Figyelt kérdés

M kategóriát teszem le pillanatnyilag, kreszem és rutinom megvan, szombaton megyek ki forgalomba, jövőhét szerdán vizsga, addig az EÜ-t is leteszem. A kérdésem az, hogy amíg készül a jogsim az okmányirodában (2 hét), addig lehet ideiglenes (elő)jogsit/igazolást kérni, vagy mindenképpen meg kell várnom a jogsit, és csak utána vezethetek?

Köszi: 15/F


2010. aug. 10. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Első jogsit meg kell várnod.

Amúgy nyugodtan menj ki forgalomba, ha nem szabálytalankodsz akkor szinte észre se vesz a rendőr.

Én 2 évig mentem motorral jogsi nélkül a faluban és 3 hónapig a városban jogsival de se a városba, se a faluba nem állított meg a rendőr.


Ha nem full tuning robogód van akkor nem kell aggódnod, a simsonokra és a gyári robogókra nem harapnak.


2 hetet meg szerintem ki tudsz bírni ha nagyon félsz jogsi nélkül.

Gondolom nincs semmi halaszthatatlan dolgod nyári szünetben, 15 évesen, amit pont csak motorral tudsz elintézni.

2010. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a helyi rendőrörsön és azt mondták, hogy hivatalosan nem, de nem szoktak vitatkozni rajt, ha azt mutatod meg. Egyik ismerősöm meg azt mondta, ha 15 évet kibírtál, akkor 2 hetet simán kibírsz.
2010. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3%
2 évet motoroztam a falunkban balesetmentesen és mindig minden szabályt betartottam kivéve a bukósisakot... 14 éves fejjel ciki volt... hát a sünök azt szúrták ki elsőnek... aztán mikor kérték a jogsit és a papírokat akkor csak pislogtak, amikor közöltem, hogy hát az nincs... viszont én a köcsög fajtát fogtam ki mert 3x kérdeztem meg, hogy mégis kb mennyibe fog ez nekem fájni... majd negyedszerre ráordítottam, hogy vegyen vissza a képéből és válaszoljon már... na akkor nagy nehezen sikerült válaszolni...
2010. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

16:57

Ember vagy ám !

2010. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kedves első! szerintem a papírral én is megyek majd, mert 28-án van a dédim szülinapja, és én hozom a tortát a 15 km-rel odébb levő cukrászdából, hátsó box-ban. sisakom, kesztyűm van, eddig is volt, ezután is lesz. ha megállítanak, akkor papír az orruk alá.
2010. aug. 10. 17:24
 6/19 anonim ***** válasza:

16:57

Ez nagyon gyenge volt...

2010. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

16:57

Ha én kaptalak volna el és "rámordítasz"valószínű úgy b@sztalak volna szájon,hogy a fogaid kőrmérkőzést játszanak a bennmaradásért.14 éves takony!Ciki a sisak?!Amikor az ilyenekhez megyünk helyszínelni,és a szülők csak a véres hajcsomókat,a koponya darabkákat,meg a fehér agyvelő darabokat látják a fiukból,akkor kéne ezt mondani!BAROM!

37 éves Jnksz megyei rendőr hadnagy.

2010. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

19:55

Kemény vagy nagyon...úgy látszik te is a szemét fajta vagy... Szájba vágtál volna? Hát azt megnézem... a sünnek nincs joga testi fenyítést alkalmazni ellenem amíg nem állok ellen... Már pedig én teljes mértékben együttműködtem csak a nyomorék sün akinek síppal, dobbal kellene hadonászni a kereszteződésben nagyon nagyra volt magával, hogy elkapott... Lehet itt keménykedni névtelenül... csak te is azt képzeled, hogy ha odaírod, hogy te valami nagyon nagy ember akkor majd nézlek valakinek... a stílusodból ítélve te is azért mentél rendőrnek, hogy szopasd a népet... Nem mellesleg meg kéne tanulni helyesen írni ha már 37 év alatt nem sikerült...

2010. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
igaza van a rendőrnek, vedd fel azt a kva sisakot, nem ciki, hanem az menti meg az életed, sokat számít hidd el, nekem sincs jogsim, nem is megyek nagyon útra, nemhogy robogóval, ha megyek is akkor fel a 250-es hondára, de max 70-80-as tempóban, hogy az ötvenesekkel csőgázon tudjanak utánam jönni, de sisak az mindig van rajtam...
2010. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

19:55 vagyok

Hidd el szájba csaptalak volna!

A rendőr soha nem jár egyedül.

Ezt úgy hívják járőr pár.

Valószínű,hogy a társam tanúsítja,hogy pont előttünk buktál fel a motoroddal,és attól ment ki a felső fogsorod,hogy ráharaptál a szegélykőre.......

Hülye gyerek!

Még megütni sem kellene az ilyen kis sz@rokat,csak nincs elég hatalom a kezünkben,hogy az ilyen kis pötsöket elriasszuk attól,hogy más NORMÁLIS embert sodorjanak bajba azzal,hogy ők a királyok,mert már kilátszanak a hokedli mögül.

2010. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!