Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni?

Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/polo/volkswagen_polo_50-4052601
2010. aug. 9. 02:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés a merciseknek.


Ha olyan tökéletes az autó meg elmegy a világ végére meg minden akkor mért adják el?

2010. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A pénztelenség nagy úr. Amúgy mindig van annak oka, hogy miért adják el. Miért, a Polót miért adják el?
2010. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

20:35!


Jaaaj, miért..

1000 oka lehet.

Másikat szeretne, újabbat/régebbit.

Kombit akar, nincs pénze..


Abban meg ne kételkedj, hogy a Mercik jók.

Minden gond nélkül 1 millió km!

És egy W123 zöldségesmerci bármikor jobban kéne mint egy új foswágen.

Mert a Merci MINŐSÉG, a VW meg már csak a nevéből él.

Ültél te már Merciben? Vezettél te már Mercit?

2010. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azzal meg még kiegészíteném, hogy a nevetséges 50 lovas literes motort ha eddig nem hajtották szét, én 1 év alatt széthajtanám, de max 2. Mert folyton idegesítene az erőtlensége. Viszont még a 190e is egy kényelmes romboló, amivel nem siet az ember, a W124-es 260 meg 166 ló.
2010. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem Seatom van 1,6 és mint tudjuk azt is VW motor hajta. Nekem nem kell birodalmi romboló városi közlekedésre. Jó az a Cordoba. Minden elfér benne és olcsó fenntartani. Azért mert 1000es motor nem jelenti hogy szét van hajtva. Főleg nem egy városban az tény viszont hogy kicsit pörgetni kell de attól nem lesz széthajtva. Akinek nagy autója van az is nyomja neki rendesen jah kérem azok nincsenek széthajtva? Jah persze hogy nincs mert Merci. Látom a merci tulajok is olyanok minta bmw tulajok csak az a jó a többi meg szar.
2010. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én mondjuk jobban is szeretem a BMW-t, de az az igazság, hogy kábé a '90-es évekig a Mercedes valahogy jobban csinálta az autóit. És ha nagyon szemét, és nagyképű lennék azt írnám, hogy a BMW-n és a Mercedes-Benzen kívül egyik gyár sem tud AUTÓT csinálni. De nem vagyok, elismerem, hogy mások is tudnak jó autót csinálni. Csak valljuk be, hogy egy literes Polo össze sem hasonlítható még egy Baby-Benzzel sem. A széthajtásról meg annyit, hogy a Mercisek nem sietnek, legfeljebb a cigányok, meg a nem igazi Mercik, a Polo literes ötven lovas motorját viszont az ember sokkal - sokkal könnyebben szét tudja hajtani. De ha neked elég egy tucatautó, akkor hajrá.
2010. aug. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

bmw és merci is nem kevés rohangászik az utakon. Jah hát kéremszépen szépen lassan kikoptak azok a tipusok ugyan úgy ahogy majd a polo is ki fog kopni meg szép lassan kopnak ki az I és II golfok. mert az X5 és a 316 és egyéb bmwk nem tucat autók most azért röhögtem egy jót :D

van a családban egy bmw hát többet állt már szervízben mint az én tucat seatom :) hát igen ahogy mondani szokták a bmw az auto a többi meg csak kocsi. de mint írtam a kocsim kevesebbet állt a szervízben mint az autó akkor lehet mégsem tudnak olyan jó autókat gyártani vagy mi?

2010. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Milyen BMW?
2010. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy Csikós egy 531 000 KM-et futott 300D-vel járta meg Olaszországot, néhol 160-al menve, de átlag 130-al:

[link]

2010. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!