Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni?

Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/polo/volkswagen_polo_50-4052601
2010. aug. 9. 02:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Olyan nehéz lenne rendes linkbe kirakni?

[link]

Amúgy meg nem éri meg, inkább vedd meg ezt:

[link]

2010. aug. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem drága.

Viszont a merciért én fele annyit nem adnék!

2010. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
szerintem jó állapotban van, nem öreg, árban is jó és még extra is van benne. főleg, hogy magánszemélytől. az jobb, mint a kereskedés, hiszen ott aztán bármit megtehetnek az autóval. tapasztalat, dolgoztam már ott. de mindenesetre, ha van ismerősöd autókereskedésben, akkor taxoltasd le valakivel, hogy biztosan megéri e az árát. ja és alkudj belőle! mindenképp meg kell próbálni lealkudni az árát. próba szerencse!
2010. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem drága viszont az az 1.0 kicsit gyenge lesz, és nem sokkal eszik kevesebbet mint egy 1.4-es. Annyi h kicsit kevesebb rá a biztosítás, de elenyésző. Pár ezere egy évbe.
2010. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tudod a Mercedes még 1x le fog még futni ennyit hiba nélkül.
2010. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az a Merci megéri!

1 millió kilométert minden gond nélkül lemennek, ez köztudott.

És 100x jobb, mint a foswágen :)

2010. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ráadásul mivel csak 2 liter ezért kötelezőt, meg ilyeneket sem kell rá sokat fizetni. Mondjuk ennyiért van ilyen is, csak ez tekert órás:

[link]

Viszont a Poloba is van legalább 250 000 KM, és mivel csak literes nagyon nagyon könnyű széthajtani.

A Merciről még annyit, hogy Csikóséknak van egy 190D, most 459 000 KM van benne, bontatlan a motorja.

2010. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Inkább keress belőle egy 1,4-est. Vagy ha már azok drágák lennének érdemes megkukkantani a Seat Cordobakat is mert ugyen ilyen évjáratúak és már 650től vannak azok is. A motor meg ugyan az.


Jó hogy linkelnek itt merciket csak hát sokkal öregebbek és lehet hogy volt olyan ami elment millió kilómétert lehet amit te veszel meg nem fog.

2010. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nagyon pöpec kis autó! Szerintem érdemes megvenned!!! 1.0 - nem fog sokat enni, kevésbe kerül majd a fenntartása! A merciseket meg szard le, fizessenek ők egy vagyont...

Nekem ez a véleményem!

2010. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És miért kéne vagyont költeni rá?
2010. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!