Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell vinnem? (Kérdésed...

Mit kell vinnem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek az első rutin órámra "M" kategóriából.Az oktató nem mondta telefonon, hogy mit kell vinnem pl.:kesztyű, bukó.

Akkor ott fognak adni vagy mi?


2010. aug. 8. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
fog adni igen. Nem mindenki úgy megy oda h már fullos motoros felszerelése van, ezért inkább tartanak ők is+ha minden igaz ő olyan bukót ad, amibe van mikrofon, h tudjon hozzád beszélni
2010. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nembiztos h adni fog mert az enyém semmit sem adott! Vittem bukót, kesztyűt, csizmát,kabátot és farmerban mentem ami rajtam volt. Ja jut eszembe :D láthatósági mellényt adott xD


17F

2010. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérdezd meg. Amúgy a legjobb ha viszel saját bukót, kesztyűt, hosszű szárú nadrágot és boka felé érő cipőt, azaz inkább csizma kell. Úgy is meg kell venni később, szóval érdemes sajátot vinni.
2010. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap lesz.Akkor mibe menjek?Hosszú nadrág, félcipő jó?
2010. aug. 9. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Félcipő nem jó.

Én csütörtökön vizsgázok forgalmiből és eddig motorozás alatt ezek voltak rajtam:

-Bukó

-Kesztyű

-Farmer

-Hosszúszárú tornacipő

-egy vékonyabb széldzseki

Ez jó vizsgára is, meg úgy alapból is kényelmes a motorozáshoz (szerintem)

2010. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!