Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell üresből egyesbe...

Hogyan kell üresből egyesbe váltani?

Figyelt kérdés
Most tanulok vezetni. Kicsit nyomni kell balra a váltót?

2020. okt. 14. 02:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"AKi annyira buta hogy még ahhoz is külön tanfolyam kell az első sebbeség berakáshoz."


szerintem ne égesd tovább magad. ennyire nem megy a szövegértés? de az írás sem, ahogy látom.

most írtam le, hogy rosszul volt beállítva, azért nem tudtam váltani? mit nem értesz ezen?


"Persze téged az ne zavarjon hogy én már kb 30 éve kamionozok, de azért tanulni mindíg szép dolog."


megértem, hogy 30 éve csak kamionosként dolgozol, ugyanis funkcionális analfabéta vagy.

Azt nem vagy képes felfogni, hogy nem a szakmai tudásotokat vontam kétségbe, hanem azt, hogy nem arra válaszoltatok amit kérdeztem, majd te még utána sem tudtad értelmezni a hozzászólásomat :D nevetséges.


gyanítom a többi hozzászóló is hasonló, mint te: vezetés az megy, de semmi máshoz nem értetek, még egy 5 soros hozzászólást sem tudtok értelmezni. csak akkor ugye miért jöttök ide 8 általánossal okoskodni.

2020. okt. 14. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!