Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell üresből egyesbe...

Hogyan kell üresből egyesbe váltani?

Figyelt kérdés
Most tanulok vezetni. Kicsit nyomni kell balra a váltót?

2020. okt. 14. 02:36
1 2
 1/11 azur01 válasza:
91%
Kuplung ki és majd utána a sebességváltó.Általában balra elöre.
2020. okt. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Balra-előre.

De majd az oktató megmutatja.

2020. okt. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

És egyesben mész végig?

Majd az oktató elmagyarázza.

2020. okt. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Gyengébbek kedvéért van térkép is rajta
2020. okt. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyet keress és találsz.

[link]

2020. okt. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen, balra és előre. Teljesen kinyomott kupplung.
2020. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kuplung teljesen kinyom. Váltókart magadfelé ütközésig és előre ütközésig. Kettesbe teljesen le a váltókart ütközésig. 3-asba váltó kart középre tolod előre. 4-esbe váltókart le ütközésig. 5-be váltót jobbra ütközésig és fel ütközésig. Ha R-be akarod tenni ott 2 lehetőség van, autótól függ. Vannak olyan autók ahol az 5. fokozat alatt van az R abban az esetben váltót jobbra ütközésig és le. Ha 1-es mellett van fent, akkor váltó reteszt felhúzód és úgy tartod, majd a váltókart magad felé ütközésig és fel.

Egyébként így nehéz leírni érthetőbben, én anno így tanultam. Annyi a lényeg hogy az oktató szépen megmutatja mit hogyan kell és pikk pakk belerázódsz.

2020. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Annyit mondod neki "ütközésig", még megcsinálja.
2020. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

„Gyengébbek kedvéért van térkép is rajta”

gyengébbek kedvéért direkt leírtam, hogy „balra kell-e nyomni a váltót”, ergo arra voltam kíváncsi, merre és hogyan kell oldalra nyomni, mert múltkor többször nem sikerült. Erre érdemben senki nem válaszolt, a „balra” volt a maximum, amit ki tudtatok izzadni magatokból.


de igazából tárgytalan, most voltam vezetni, és mondta az oktatót, hogy teljes kuplung + akármi csere volt múltkor, és rosszul állították be, azért nem ment, mondta is, hogy ha nem megy rögtön 1-esbe, akkor nyomjam vissza 3-asba, és úgy már tényleg ment.


„És egyesben mész végig?

Majd az oktató elmagyarázza.”


Ki mondta, hogy egyesben akarok végigmenni?


Ne haragudjatok, de nagyon sötétek vagytok, bár végül is hasznosak voltak a válaszok, ugyanis ha ti funkcionális analfabétaként tudtok vezetni, én is megtanulom :D

2020. okt. 14. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen , itt mindenki sötét csak te vagy a világos.

AKi annyira buta hogy még ahhoz is külön tanfolyam kell az első sebbeség berakáshoz.

Majd ha nem tudunk valamit hozzád fogunk fordulni szakmai tanácsért.

Persze téged az ne zavarjon hogy én már kb 30 éve kamionozok, de azért tanulni mindíg szép dolog.

2020. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!