Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első, vagy hátsómeghajtás?...

Első, vagy hátsómeghajtás? (többi lent)

Figyelt kérdés
mondják, hogy havas lejtőn hátsómeghajtás könnyebben felmegy, mint az első. és ha belegondolunk, hogy pl. a kerékpár hátsó féke leblokkolja a kereket, míg az elsővel hamarabb fejreállsz. remélem értitek az összefüggést a meghajtás, meg a biciklifék között, mert ennél jobban sajnos nemtudom leírni. tényleg lehetséges, hogy a hátsómeghajtás jobban felmegy csúszós lejtőre, mint az elsőmeghajtás (itt nem a motorerőre gondolok, hanem hogy az első megkaparna/visszacsúszna-e, míg a hátsó nem)?
2010. aug. 6. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tisztába teszem benned a dolgokat gyerek. Ez amiről mi beszélünk ezt nem driftnek hívják.
2010. aug. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

amugy itt nem emelkedőről van szó ?!

felmenni a lejtőn?!

2010. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De arról van szó,csak a válaszadók másról beszélnek.
2010. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a hátsóra esküszöm.

Nemszeretem az elsőkerekes kocsikat.

Szar érzés vezetni őket :D


Az meg csak egy hülye urban legend hogy nem lehet télen használni őket.

Idén lesz a 11. telem, amit hátsókerekes autóval csinálok végig.

Többnyire BMW-kkel.

És nem agyonelektronikázott új kocsikkal.

Ha tudsz vezetni semmi gáz.

De persze könnyebb fikázni a hátsókerékhajtást, mint venni egy normális, nem teszkós téligumit.

2010. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
00:49 és 11:05 asszem éérti miről van szó. többiek: tisztába vagyok vele, hogy nem driftelés, le se szarom, ki hogy csuszkorál milyen kocsival. a lejtős dolog az amire kiváncsi vagyok. de két oldalt összedobtatok arról, hogy hogyan kell megcsúsztatni az autót, meg hogy milyen autótok van. oké, nyitok egy kérdést ezzel a címmel: "hogyan szoktatok csuszkálni kocsival?" ide írjátok a nem kérdéshez kapcsolódó válaszokat. ha valaki tud a témához is valamit, az jöhet ide is :)
2010. aug. 10. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!