Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy szokták a finanszírozást...

Hogy szokták a finanszírozást megoldani 20 milliós kocsiknál általában, leggyakrabban?

Figyelt kérdés
havi mennyibe van úgy a kocsi, és mi a legggyakoribb finanszírozási forma?
2020. aug. 31. 13:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

lízing

20% önrésszel 84 hónapra havi 250 ezer

2020. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem biztos, hogy a leggyakoribb, de garantáltan a legjobb, ha az ember kifizeti készpénzből. Különben minek járna 20 milliós autóval, ha nem telik rá? Akkor olyat kell venni, amilyenre futja.
2020. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
#2 de a látszat fontos.
2020. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Csomóan hiteles autóval (ha nem is 20 millióssal) járnak, hogy lehessen villantani. Lehet, hogy alig jön ki a pénzből a hó végén, de látják, hogy ő a menő, mert drága kocsija van.
2020. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Kettesnél a pont.

Autót mindig kp.-re vettem.

El nem tudom képzelni, hogy vennék 20-ért autót ha nem lenne 200 megtakarításom. Úgy is nehezen, mindig olcsó autókkal jártam, megviselne, hogy bukok 10 év alatt 20m forintot.

2020. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

2-es és 5-ös, tuti, hogy alkalmazottak vagytok.


Egy vállalkozónak dolgozik a pénze, ezért hülyeség 20 millió ft-ot kivenni és autóba rakni. Szép házat sem kp-ra vesz a vállalkozó.

A pénz dolgozik, majd a havi bevételből fizeti a hitelt, aminek a kamata jóeséllyel kisebb, mint amit a vállalkozás kitermel, mint profit ugyanabból a tőkéből.

2020. aug. 31. 20:34
 7/25 A kérdező kommentje:

#4

Az üzleti életben nagyon fontos a megjelenés. Ladával odaállítani üzletet kötni lehetetlen. Sok helyre be sem engednének, egyszerűen így működik, ladából elitebb szórakozóhelyre sem engednek be, még egy belvárosi szállodába sem.

2020. aug. 31. 20:36
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

5 vagyok.

Ladával? Mindig új autót veszek. Olyat amit ki tudok fizetni.

Hitelre 20M-s autót?

Menő vállalkozó lehetsz ha nincs 20M forintod. Egy jobb lakás 100 körül van.

Csóró vagy és virítani akarsz? Te tudod. Biztosan jó befektetés. Mensáros írt a Proliról. Keresd meg a neten. A poliságot nem lehet eltakarni. A csóróságot sem. Több ismerősöm jár pár milliós autóval miközben több 100 milliós vagyonuk van ingatlanban. Hogy másban mennyi azt nem tudom. Gyanítom több. Az autó aprópénz. ehetsz fel 10x ennyit hogyha elmegy hozzád az üzleti partnered lássa van mit a tejbe aprítanod.

2020. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"Úgy is nehezen, mindig olcsó autókkal jártam"


Itt a pont. Hogy nehezen, de olcsó autókkal jártál. Félre teszed az aprót a nap végén, 10 évente lecserélheted a kocsidat a következő ropogó műanyag kocsira. Te alkalmazott vagy, akinek nem dolgozik a pénze.

Alkalmazottként is lehet jól keresni, és lehet új autót venni. Rengeteg megtakarítással, lemondással, szar kajákkal.

A luxusholmik az teljesen más kérdés. Azt alkalmazottként sosem fogod elérni. Sőt, a közelébe sem fogsz jutni egy suzukival, a ladát az érzékletesség kedvéért írtam, de sikerült kiragadni pont a semmitmondó részt, a lényeg felett elsiklottál, fuss neki mégegyszer és értelmezd amit írtam.


Nem nagyon van olyan vállalkozó, aki kp-ra venne autót.. MIndegy mennyi pénzevan. Ezért vagyok kíváncsi rá, mik a finanszírozási módok, amik játszanak általában.

2020. szept. 1. 07:49
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem engednek be, Siófokon vagy Zamárdiba van az a drága hotel, Apa oda ment meg a cége ilyen kikapcsolódásra mindenki x29 meg amg meg volt egy luxus Merci mybach??? Na én meg vittem Apát a 95-ös Swiftemmel :D csak néztek amikor varrógép bejött. 90-be érdekes lett volna, mondtam. :D nem Apáé a cég, csak alkalmazott, de volt egy alkalmazott aki meg Lexussal ment. Na mindegy, ezt csak arra, hogy nem engednek be.

Én még a 10. osztálytalálkozómra is a sulis Swiftemmel megyek azzal amivel akkor jártam. Interjúkra is Suzukival megyek. De nekem nincs bajom a 20 milliós autóval járó emberekkel, sőt bátrak én nem mernék ilyen drága autóval menni. Egyszer megkért egy ismerősöm vigyük el a kocsiját szerelőhöz (A5) nem mertem vezetni mert úgy lett volna, hogy az Anyjának a új B Mercije meg az A5 volt, mondtam engem vigyen haza a kocsimért, kifizetem :D. Szóval bátrak.

2020. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!