Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómosóban megkarcoltál az...

Autómosóban megkarcoltál az új autómat de nem ismerik el, mi a teendő?

Figyelt kérdés

2 hónapos új autómat elvittem egy mosóba egy távoli faluban vidéki családlátogatáskor és több helyen is megkarcolták elég feltűnően..


Azt mondják ilyen volt, de ez nem igaz, teljesen makulátlan volt, ráadásul a fiatal srác aki csinálta elvileg a mosást amikor meg volt kérdezve jót mosolygott rajta cigizés közben..


Utólag visszagondolva nem kellett volna leadni ilyen helyre, nem túl jó kinézetű emberek dolgoznak ott, de koszos volt és eddig sose volt ilyen gondom..


A mosolygásnál meg pár megjegyzés alapján még az is felmerült bennem, hogy szándékos volt.. de elzavartak, hogy ha nem akarok nagyobb bajt akkor menjek, meg amúgy is ilyen volt már az autó..


Mit lehet ezzel kezdeni? Nyilván nem kameráztam végig az autót az eset előtt így valós bizonyítékom nem lesz a dologról..


2020. aug. 29. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyi mosó, helyi embereknek. Mindenki ismer mindenkit, a helyi kocsikat nem bántják.

De jött egy "gazdag városi bunkó az új kocsijával, hát szivassuk meg" , valahogy így történhetett.

Utólag semmit nem tehetsz.

2020. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma délután mosattam én is az autómat. :-)

Erről jutott eszembe: te nem voltál ott végig, nem nézted végig, amikor mosták? Mert én így szoktam. Nem mintha rossztól tartanék, csak egyszerűen unalmamban mi mást nézzek, mint a kocsimat, ahogyan tisztítják. Szóval, ha megkarcolták volna, abban a pillanatban észrevettem volna.

Te hogyan csináltad ezt?

2020. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%
Mióta nem lehet megkarcolni egy autót? Ha kiviszed közterületre, meg mosóba adod, akkor nem várhatod el másoktól, hogy hímes tojásként kerülgessék.
2021. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!