Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 éves BMW amivel komolyabb a...

5 éves BMW amivel komolyabb a megjelenésem vagy inkább új autó 5 millióból?

Figyelt kérdés
Eddig régi Suzuki Swiftel jártam, az eszem azt diktálja, hogy vegyek egy új megbízhatóbb autót de a BMW felé húz a szívem, hogy egyszer életemben legyen jobb kocsim is..
2020. aug. 21. 13:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%
A megjelenésed egy leütött BMW-ből kimászva pont ugyanolyan xar lesz, mint egy akármilyen új kocsiból,vagy a swiftből. :D
2020. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
11-es.Egy 5 éves BMW is nézhet ki rosszul ha olyan gazdája volt...De kinézhet egy kocsi 17 évesen is úgy,mint amikor kigurult a gyárból,mint az enyém.A kérdés feltevője kicsit téveszmébe van.Azért mert BMW,attól még nem ad jobb megjelenést az embernek.Maximum saját maga szerint.Az autó ápoltsága a döntő leginkább benne,ahogy írtam előzőleg.Mondjuk azért egy Miatába ne üljön bele egy 120 kilós ember,mert az nem ad komoly megjelenést :)
2020. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
2020. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
42%

“amivel komolyabb a megjelenésem“


Ezt sose fogom megérteni. Idétlen egy világ ez. Egy négy keréken guruló retkes közlekedési eszköztől miért lenne komoly a megjelenésed? Az autó A-ból B-pontba való eljutáshoz eszköz. Nem tükrözi a személyiséged, nem mutat rólad semmi belső tulajdonságot, illetve egyet mègis: ha ettől vársz komoly megjelenést, akkor belül egy nagy rakás f.s vagy már bocsi. Nem ettől lesz komoly a megjelenésed. Egy málé szerencsétlenség mindegy miből száll ki, attól még nem lesz komoly ember. Meg ez fordítottan is igaz. A márkát is szégyeníti, ha rakás szerencsétlenségek veszik csak az autóit, hogy embernek tűnhessenek. Vegyél egy tisztességes új autót, amivel nem lesznek szerviz problémáid, mondjul egy K Astrat, és használd arra, amire kitalálták. Semmilyen komolyságot nem fog mutatni egy BmW.

2020. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
21%
#14: Te valami egészen alternatív valóságban élsz:)
2020. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
29%

Az imént épp egy darab sz.r gőzölgését láthattuk komment formájába bújtatva a #15-ös személyében.


Semmit nem érő véleményétől függetlenül továbbra is általános igazság az, hogy a szerencsétlen lúzer alak BmW-ből kiszállva is szerencsétlen lúzer alak marad. Ez ellen mindegy ki mit böfög ide, attól ez még igaz

2020. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy a legtöbb BMW-s egy kivagyi p*cs.Néha kínos is,h. nekem is bajor vasam van... Ha egy autón látszik viszont,h. foglalkoznak vele,az igenis kihat a megjelenésedre is vele.Én több éve foglalkozom a kocsimmal,h. így nézzen ki.Videót feljebb linkeltem róla.Azért egy autó kinézete sokat elárul a tulajdonosáról.Például a tuningjóska kocsiktól rosszul vagyok én is,az pont az ellenkezőjét éri el.Komolytalanítja a megjelenést.Az ilyen emberek eleinte ugyanilyen kérdéseket tesznek fel másoknak eleinte...Remélem a kérdező nem válik ilyenné.Egy gyári kinézetű régi,vagy új autó igenis tükrözi az ember személyiségét.De ugyanúgy az elhanyagolt autó is...
2020. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%

#16: csak nem a lelkedbe gázoltam :)

Nincs BMW-m, mielőtt ez lenne a következő hiszti. De az autó a XXI. században státuszszimbolum, bármennyire is próbálják tagadni néhányan. Lehet finomítani, hogy éppen milyen szituációban milyen hatása van a másik félre az autó értéknek, márkájának. De ettől függetlenül van. Ugyanolyan része az első benyomásnak, mint hogy milyen ruha van az emberen. (mert ugye akkor még nem tudod, hogy "szerencsétlen lúzer", a te proli stílusoddal élve) Nem kell messzemenő dolgokra következtetni. Ha árulsz egy 100 milliós házat és jön egy illető egy B Corsa-val egy másik pedig egy pár éves BMW-vel, utóbbiból nézed ki előbb, hogy lenne pénze rá. Ezek olyan dolgok amik egyszerűen benne vannak az emberekben.

2020. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
36%
:D Ezen össze ne vesszetek...Én utálom az olyanokat,akiken látom ezt amit a 18-as írt.Persze egy élsportoló vagy politikus mégsem járhat Suzuki Swiftel... Értitek...
2020. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
41%

"csak nem a lelkedbe gázoltam"


Mégis mivel, te anonim fotelharcos? Ideböfögtél egy értelmetlen egymondatos kommentet, amivel nem cáfoltad az érveimet.


az autó a XXI. században státuszszimbolum, bármennyire is próbálják tagadni néhányan"


Max a te felfogásod szerint, meg az olyanok felfogása szerint, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak. Én pl. észre sem veszek egy BMW-t az utakon, akármilyen, meg akármennyi van belőle. Nekem minden autó egy karosszéria, ami alatt négy kerék van és gurul. Ha pl. David Beckham egy Suzukiból szállna ki, attól ő még ugyanúgy David Beckham maradna, semmivel nem lenne se kevesebb, se több. Ha a szerencsétlen segédmunkás szűz lúzer egy BMW-ből száll ki, mert épp összekukázta rá a pénzt, attól még szerencsétlen segédmunkás szűz lúzer marad, aki kiszállt egy BMW-ből. Nem lett tőle más ember, nem lett más a személye, ezzel nem tudsz vitatkozni semmilyen "érvvel".


"Nem kell messzemenő dolgokra következtetni. Ha árulsz egy 100 milliós házat és jön egy illető egy B Corsa-val egy másik pedig egy pár éves BMW-vel, utóbbiból nézed ki előbb, hogy lenne pénze rá."


Ezek egyrészt nem erre a kérdésre vonatkozó dolgok megint csak, másrészt meg szintén fals képet ad a valóságról. Nemrég néztem egy videót a világ leggazdagabb embereinek autóiról, asszem az Amazon vezérigazgatója (nem biztos, de így rémlik, viszont a leggazdagabbak közt van az tuti) autójáról beszéltek, hogy ő pl. egy Honda Accorddal jár, hiába vehetne Ferrarikat, meg Bentley-ket, de nem akarja azt a látszatot kelteni az alkalmazottaiban, hogy ő fölényeskedne vagy valami, meg nem nagyzolós típus, ezért nem kell neki a luxusautó. Szóval, ha ő elmenne megvenni egy 100 milliós házat, egy másik meg elmenne egy 7-es BMW-vel, lehet, hogy te azt nézed ki, hogy annak van több pénze, a valóság viszont sokszor csalóka, és másabb, mint amit gondoltál.


Az a baj, hogy amit te felhoztál példának, az mind arra utal, hogy itt az emberi gondolkodással, a megvezethetőséggel van a baj. Azzal, hogy vlamit marketinggel felhypeolnak, és akkor az már egy státusz bizonyos emberek körében, pedig, ha nem lehetne marketinggel megvezetni az emberiséget, egy teljesen más világ lenne, ugyanis objektíven megközelítve te is beláthatod, hogy nem egy autó márkája dönti el, hogy ki vagy. LE lehet pontozni, meg írhatjátok, hogy idi.ta vagyok stb, attól még ezzel az állítással érdemben soha nem fogtok tudni vitatkozni, mert ezt nem én találtam ki, ez egy általános igazság.

2020. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!