Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 éves BMW amivel komolyabb a...

5 éves BMW amivel komolyabb a megjelenésem vagy inkább új autó 5 millióból?

Figyelt kérdés
Eddig régi Suzuki Swiftel jártam, az eszem azt diktálja, hogy vegyek egy új megbízhatóbb autót de a BMW felé húz a szívem, hogy egyszer életemben legyen jobb kocsim is..
2020. aug. 21. 13:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha komoly megjelenést akarsz, akkor vegyél új ruhákat. Komoly megjelenés...
2020. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
5 millióból biztosan új autót vennék. 2-3 évig semmi gondom nincs rá, benzinkúton kívül csak kötelező szervizekre kell hordani, meg esetleg gumijavítóhoz.
2020. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

"BMW felé húz a szívem, hogy egyszer életemben legyen jobb kocsim is"


Akkor neked a BMW kell, a többi a szerencsén múlik.

Lehet me3g leszel elégedve vele, lehet nagy szívás, de a vágyait váltsa valóra az ember, ha az módjában áll...

Azzal persze számolnod kell, hogy a szerviz költségek BMW-hez illőek árban is, és a "komoly megjelenés" csak akkor érvényes, ha csillog-villog a masina, nincs rajta karc sem, és minden tökéletesen működik.

A BMW nem a spórolásról szól.

2020. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%

5 millió kevés lesz olyan úgymond igazán komoly kinézetű fiatal BMW-hez, szóval vagy az árból, vagy a márkából, vagy pedig az évjáratból engedni kell valamennyit (bár nem hinném, hogy sokat).

De azt viszont azért hozzá kell tenni, hogy egy Swifthez képest elég nagy lépés lesz már így is, ahhoz képest 5 millióból nagyon jó választékot fogsz találni BMW-ből (de mint írtam, egy kicsit valamiből engedni kell, mert 5 éves BMW-ből 5 millióért csak az "alapabb" darabok jönnek ki leginkább).

2020. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
8%

Nekem 17 éves BMW-m van és megnéznek vele.Én azért vettem mert klasszikus sedan.Imádom.10 éve hű társam.Időközben lettem e46 fanatikus.Ne márka alapján dönts ha használt autókat nézel,hanem állapot alapján.Én biztos nem vennék új kocsit,mert sokkal olcsóbban lehet venni nagyon szép használtakat is.Az új autó előnye annyi,hogy nem ült benne előtte még senki.Ha megteheted,akkor az sem rossz döntés.


https://www.youtube.com/channel/UC5mqbQ-oro89EM_fXmxRsJQ?

view_as=subscriber


17 éves verdám ilyen.Szóval nem feltétlenül kell új autó,van használtakból is csodaszép.

2020. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Nekem e60om van és a magyar átlag feletti állapotban, de azt tartom, nem az számít honnan száll ki egy autóból hanem hogy kicsoda...
2020. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
5-ös voltam.Én soha nem foglalkoztam a megjelenéssel autó szempontjából.Én egyszerűen szeretem ha tiszta és ápolt a kocsim.És ez a legjobb megjelenés márkától függetlenül.Sok mindent elárul az emberről az autója kinézete. :)
2020. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

Mi a cél a jó megjelenéssel?

Ha valami sales tevékenység üzleti/vállalati partnereknek, akkor az milliós BMW nem fog sokat segíteni. Ahogy előttem írták, ruhák, fodrász, fogorvos, óra, aktatáska stb stb.

Ha csak villantani kell a telepen, akkor nyilván egy E46 is elég. E90-nel már te leszel az istenkirálycsászár.

Ha ez inkább csak egy emocionális kérdés. És kell valami ami erős, van/volt valamiféle számottevő presztízse, akkor kb mindegy. Keress egy olyan típust ami tetszik és vesézd ki a netet, hogy milyen motorral érdemes. Egy hozzáértőnek egy 330i is jelent valamit, mondjuk egy coupe, ngy felnivel lerakva a földre elég b/szós még nekem is, pedig nem vagyok BMW párti. Ettől fiatalabbak már elég kommerszek. De egy tucat E46-ot csak a prolik fognak értékelni. Egy komolyabbat meg csak a műértők, ezzel számolj, ha villantani akarsz vele.

2020. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

A "komoly megjelenés" mindig attól függ, hogy ki nézi. Nagy csodákat persze nem lehet tenni, a legtöbb ember kb. tisztában van azzal, hogy mennyit ér egy kocsi, el tudják helyezni, hogy egy N-es rendszámú BMW, és egy új S-es rendszámú Kia nagyságrendre hasonló árkategória.


A másik meg, hogy te mitől érzed magad komolynak, ha már ennyire számít neked ez a dolog. Van aki attól, hogy egy viszonylag fiatal BMW-t vezet, más meg attól, hogy használtautó böngészés helyett konfigurál magának egyet, és élvezi az újautó illatot és gondtalanságot egy ideig. Mindkettő jó érzés.

2020. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a 17 éves autómban is újautó illat van.Többen mondták már.Nem kamuzom :) 120 000 km-es amúgy csak.10 éve semmi gondom vele :P.Komoly megjelenésre visszatérve azt tudom mondani,h. egy megkímélt használt autóval is el lehet érni ugyanazt,mint egy tök új kocsival.Márkától függetlenül értem a dolgot.Nekem azért van e46-om,mert ez tetszett meg.Nem rajongok egy márkáért sem.Időközben az e46 széria a szívemhez nőtt kissé,ez igaz.Nem villantásból vettem leírom mégegyszer.És értékelik sokan a verdát,mert 10 év alatt idős és fiatalabb emberek is dícsérik majdnem mindig amikor kiviszem az utcára a garázsból.Igenis komoly megjelenést kölcsönöz egy szép,ápolt autó.A márkája nem annyira számít,és a kora sem.
2020. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!