Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros kerékpárnak a...

Segédmotoros kerékpárnak a KRESZ szerint mindig égni kellene, ha forgalomban vesz részt. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Nem igazán látom az értelmét, hogy fényes nappal égesse a vezető.
2010. aug. 3. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Most tettem le a KRESZ-t, és kötelező égnie. Könnyebben észrevehető, főleg földúton, ha por van, mert előtted elrobogott egy autó, és jön szembe egy másik, a lámpával átlátszol a porfelhőn.
2010. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja. Felkell kapcsolni lakott területen belül is. Én ott leszoktam általában kapcsolni. Sosem szólt még érte rendőr h mértnem ég... Meg én 1-2 autó tetejére fellátok :D 125/50 enduro picit magas :D
2010. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
azért se szóltak még (kopp-kopp) h 125/50
2010. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A KRESZ kimondja h nappal is kell tompitott fényszóró

....ez ojan mint amikor egy munkahelyen a fönök mond valamit és akkor is azt kell csinálni amit mond még ha szerintünk hülyeség:)

2010. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
amúgy meg aki lehordja a kérdezőt annak üzenném hogy én sehol nem látom a kérdésében hogy ő nem használja a tompítottat csak nem látja értelmét és nem beszólni kell neki meg hogy ha meghalna senki nem sajnálná... hanem elmondani hogy kell mert a kreszbe ez van és meg könnyebben észre lehet venni, ennyi
2010. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy igen. Igaz, én sem mindig érzem úgy, hogy fontos lenne, mert akkorát nem világít, hogy jobban észrevegyenek egy verőfényes nyári délután, de kényelemből be van kötve fixre, ez a biztos. :P
2010. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!