Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros kerékpárnak a...

Segédmotoros kerékpárnak a KRESZ szerint mindig égni kellene, ha forgalomban vesz részt. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Nem igazán látom az értelmét, hogy fényes nappal égesse a vezető.
2010. aug. 3. 23:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Opp, ez a kérdés megfogalmazás nagyon gáz, elnézést. Szóval a tompított fényszórónak kéne égnie. Elnézést mégegyszer.
2010. aug. 3. 23:13
 2/16 anonim ***** válasza:
A választ sajnos nem tudom, de valóban elég pojénos a kérdés XD Aludj egy nagyot!
2010. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem normális dolog :) de ez a kresz és be kell tartani :))
2010. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon elbasztam a megfogalmazást, fele hiányzik, de hát na. :D
2010. aug. 3. 23:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy smk méreténél fogva elég nehezen észlelhető, ezen nagyban javít a bekapcsolt tompított fényszóró. Szóval nem is akkora hülyeség.

De tőlem aztán nem kell használnod. Ha eltapos egy kamion, mert nem vett észre, legalább több oxigén marad nekem.

2010. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

SMKP alatt nem egy Dongóra gondolok, hanem pl. robogóra, ami azért már nem is annyira kicsi. Fényes nappal meg szerintem sokat nem javít a helyzeten egy tompított fényszóró.


Nem igazán értem, hogy miért szükséges az ellenségeskedésedet hozzácsatolni a válaszhoz, vagy netán az volt a célod, hogy vitahangulatot alakíts ki? Szerintem ez a 'leszarom, ha meghalsz, legalább több levegő marad nekem' stílus kb. annyit mutat meg rólad, hogy egy tipikus magyar gondolkodású ember vagy.


További szép estét.

2010. aug. 4. 00:03
 7/16 anonim ***** válasza:

ez olyan hülyeség hogy nem vehető észre könnyen

egy szar lámpát fényes nappal nehogy már bárki hamarabb észre vegyen mint egy egész motort rajta egy emberrel

2010. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A "leszarom a szabályt, ha nem tetszik, pláne ha nem értem, még akkor is, ha érdekemben állna betartani" viszont egyáltalán nem tipikus magyar gondolkodásra vall, mi? :)

Próbáld ki egyszer: ülj be egy kamionba, és nézd meg, hogy kikapcsolt vagy égő tompított esetén látszik több egy robogóból. Akár fényes nappal. Ráadásul lakott területen kívül mindenkinek kötelező a tompított használata, még a kamionoknak is. Vajon miért? Csak nem az izzógyártók lobbizták ki?

És tényleg, miért is kéne sajnálnom esetleges eltávozásodat ebből a világból, amennyiben az javarészt a saját hülyeséged miatt történik?

2010. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már jóideje nem is kapható olyan új robogó/motor ami járó motornál nem kapcsolja fel magától az világítást, mivel az úgyis mindig kötelező.
2010. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
lakott területen hülyeség, lakott területen kívül viszont igencsak segít észrevenni a szürke úton egy ezüstszínű autót...
2010. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!