Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adjam el az autót vagy javitta...

Adjam el az autót vagy javittassam meg?

Figyelt kérdés
Suzuki wagon r+ 1000-es motoros 2004-es az autó, bal első torony elrepedt + alján közepén egy tenyérnyi rozsda folt van, ezeket lakatolni kell, szelepfedél tömítés kifúj, ezeken kívül karcos mindenhol + az egyik tükör törött. Műszaki novemberben lejár akkor aktuális lenne majd az olaj csere 100e km van benne, fékek, kuplung tavaly javítva. Amire használjuk (telekre lejárni, városi használat, vidéki utak stb) nekünk megfelelő, másikra nem lenne pénzem, ha eladnám vonatoznánk...

2020. júl. 20. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Javítás és megtartom
Eladás
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
ez bontóba való
2020. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Kilóméterhez képest szépen le lett amortizálva, azt hittem elsőre min a háromszorosa van benne ennyi hibával. Ennek a javítása felejtős, nagyon drága lenne az autóhoz képest nem érdemes. Viszont így senki sem fogja megvenni, egyetlen megoldás ha leadod egy bontóban.
2020. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
#2 talán mert a valóságban nem annyi kilómeter van benne amennyit a műszerfal ír.
2020. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
#3: Nagyon valószínű. Meg mennyire le lehet pusztítva minden téren, ha ilyen állapotra hagyták amortizálódni. Ilyen tulajnak nem való autó
2020. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ennyi a km benne, 3 évesen vettük, most 16 éves. Nem új kocsi ami kell ki volt cserélve, telekre lemegyünk gyakran ott fél m fű van szántás, föld út ezért karcos az oldala mindenhol ami különösen nem izgat senkit,alja meg ott rozsdás ahol egyszer felakadt és lekarcolódott az alváz védő, a földút miatt tört el a torony is valószínűleg, szervízben azt mondták javítható lábon haza jöttem vele 220 kmert így is, a héten kapok rá ár ajánlatot... Aztán meglátjuk... Bal tükör meg kB minden tankolásnál vagy mcdrive kajánál ahol kocsiból fizetsz meg van húzva hol kevésbé hol jobban ... Ezt a szelepfedél tömítés kifújást is úgy vettem észre amikor nézegettem mitől megy billegősen kopogva a kocsi... Akár vehetnék is egy tömítést kB 2000 ft ki tudom cserélni de ha olyan ár ajánlatot kapok a lakatolásra akkor mehet szervízben is a csere legalább nem kell vele foglalkoznom. De még nem tudom egyenlőre.
2020. júl. 20. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem akarod hogy autód legyen akkor add el, vagy add le.

De ha venni akarsz helyette másikat annak is lesz enyni vagy még több baja.

2020. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Javíttasd meg, és úgy add el. Így nem kapsz érte egy petákot se.
2020. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már hívtak, hogy többe kerülne a javítani mint amennyit ér adjam el míg van rajta műszaki.
2020. júl. 24. 08:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem ez egy párszázezres öreg autónál nem nagy akkora beszarás, hogy többe kerül a javítás, mint a kocsi piaci értéke. Szerintem nem ehez kell viszonyítani egy olcsó öreg autónál, hanem, hogy ha rálocsolod lesz e olyan állapotba vele, hogy évekig újra csak kopók és alap alkatrészek. Ha viszont csak egy feneketlen pénznyelő kút akkor gtk az autó. De ha ettől megszabadulsz és lesz 4-500e egy másikra ott se várj csodát.
2020. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-500e alatt természetesen nem arra gondoltam, hogy annyit kapnál érte, még mielőtt valaki nekiáll okoskodni, hanem csak írtam egy hasraütés keretet a következő verdára.
2020. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!