Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendeltetek mar bukosisakot?

Rendeltetek mar bukosisakot?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy nehez e elrontani a meretezest? Tudom van tablazat is csak "felek" rendelni nehogy elrontsam a mereteket?

2020. júl. 18. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A méretet nehéz elrontani, mert van mérettáblázat, megméred a fejed kerületét, és kiválasztod a megfelelő méretet. De attól, hogy a méret jó, rámegy a fejedre, még lehet kényelmetlen, vagy nem úgy áll, ahogy kellene.

Rendeltem már, szerencsére jó is lett, de sokkal jobb személyesen venni. Többet fel kell próbálni, mert attól, hogy a méret jó, nem biztos, hogy kényelmes is. Több fejforma van, és a gyártók se egy sablonra gyártják. Van hosszúkás, fej, vékony arc, és kerek fej, pufók arc. Ha bárhol szorít, nyom, hosszútávon nagyon kellemetlen.

Amúgy több motorosbolt nyitott a cserére, ha nem jó valamiért, de nem túl kellemes 3-4 db sisakot oda-vissza küldözgetni, mire meg lesz az igazi.

2020. júl. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abszolút nem nehéz elrontani a méretezést. Minden bukósisak márka picit más formájú fejre van. Ha még sosem volt bukósisakod, akkor nem ajánlom, hogy így vegyed, mert eléggé 50/50. Ha már volt ilyen márkájú bukód, akkor esetleg megpróbálhatod. Nekem pl AGV-ből ML kell, azaz online is meg merném rendelni, ha muszáj volna.


Illetve csak megbízható webshopból rendeld, ha így veszed esetleg.

2020. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha ertem, egy oneal sierra 2 ot szeretnek venni, de szerintem az en fejformamra jo mert neztem videot ahol felprobaltak es rendesen igazodott a ferfi fejere es nekem is olyan fejformam van, es köszönöm a tippeket:)
2020. júl. 18. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Videó alapján nem fogod tudni, hogy neked ugyanolyan a fejformád, mint neki. Itt már fél centi is jelentheti azt, hogy neki kényelmes, te meg kivágod a kukába 1 hónap után.
2020. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!