Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autodoc-ról rendeltetek már?...

Autodoc-ról rendeltetek már? Vélemény?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 12:50
 1/10 crudy ***** válasza:
Igen, megjott kb egy het alatt. Semmi baj nem volt az alkatresszel.
2018. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szuper!!
2018. jún. 16. 00:01
 3/10 anonim válasza:
70%

Határozottan nem javaslom.


Sajnos rendeltem tőluk egy alkatrészt amit nem csomagoltak be megfelően (semmilyen védelemmel nem látták el). Szabadon repült ide oda a dobozban mire megérkezett darabokra hullott.


Magyar a weblapjuk de német a cég.

Az ügyfélszolgálatuk jellemzően több hetes válaszidővel válaszol a levelekre, és nem tud magyarul (1 hónap alatt sikerült megértetni velük, hogy darabokra hullott a termék amit kaptam mert nem csomagolták be rendesen, pedig felső fokon beszélek angolul).

Megpróbáltam visszaszerezni a vételárat, de csak egy jelképes összeget utaltak vissza. A hivatalos indoklásban szó szerint az szerepelt, hogy:

"ők nem egy jótékonysági intézmény".


Nagy tanulság számomra:

Külföldi webshop-ból nem érdemes rendelni (főleg nem tőlük) amikor van magyar is azonos áron. Az esetleges vitákat egy magyar céggel könnyebb rendezni akár jogi úton is.

A csomagot pedig átvétel előtt ki kell bontani (bár ez az én esetemben nem segített volna mivel bankkártyával előre fizettem, ez is hiba volt...).

2018. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Rendeltem alkatrészt már több mint 1 hete és semmi hir róla! Még a nyomkövető postai szám sem mutat semmit! Előre kifizettem paypal-al, megprobálom velük vissza szerezni a pénzem!
2018. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Donkihoote válasza:
82%

Első rendelésemmel semmi gond nem volt.

Második rendelés alkalmával öt tételt rendeltem, meg is érkezett egy nagy dobozban de sajnos csak négyet rejtett a csomagolás. Jelenleg várom válaszukat.

Remélem csak emberi mulasztás.

2018. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Donkihoote válasza:
100%
Az ötödik tételt is megérkezett DHL majd Magyar posta közreműködésével.
2018. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Banderas15 válasza:
Én nagyon rosszul jàrtam velük... Rendeltem egy alkatrészt, amit az ügyfeles ajànlott. Plusz garanciával vettem hogy ha valami van vele akkor biztosan éljen a garancia. Két hét alatt megérkezett. Beszereltettem, potom 25ezer forintért a 45ezres alkatrészt, és kiderült hogy nem jó. Hàrom hét levelezés utàn vissza küldhettem Berlinben sajàt postaköltséggel (6000Ft). Azt mondtàk beszerelés utàn màr nem küldenek vissza pénzt, elküldik a gyàrtónak. 9hónapja írkàlok nekik hogy van e màr fejlemény, de mindig azt vàlaszoljàk nem kaptak még vàlaszt. Komolyan gondolkodom màr rajta hogy fogyasztóvédelmi ügyet csinàlok belőle.
2019. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most rendeltem tőlük próbaképp egy-két dolgot.1 hét alatt megjött,szépen becsomagolva.Nekem eddig pozitív a tapasztalatom.
2020. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Banderas15 válasza:
Màsfél év utàn vissza kaptam a pénzemet. Mivel folyamatosan elküldtek, írtam a gyàrtónak, aki sajnàlta az esetet, teljesen jogos volt a reklamációm, és azt az infót adtàk hogy ezért 4 hónapja vissza fizették az összeget az Autodocnak. Ezzel a levéllel megkerestem az ügyfélszolgálatot ahol egy ideig hallgattak, aztàn megkaptam a pénzt. A garanciális ügyintézésük az hulladék.
2020. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Senkinek sem ajánlom, hogy tőlük rendeljen. Főfèkhengert vettem tőlük, ami hibás volt, mert a benne lévő karmantyú (tömítès) elengedte az olajat. Jeleztem felèjük a hibát, ki kellett tölteni pár nyomtatványt, chaten beszélünk egy hètig semmi sem történt. Egy hét után próbáltak kibújni a garancia alól. Ezt követően láttam, hogy esélytelen garanciát èrvènyesíteni. Szóval soha többé nem rendelek tőlük.
2022. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!