Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan, hogy a gyújtógy...

Létezik olyan, hogy a gyújtógyertya beletörik a motorba amikor meg próbálják eltavolítani?

Figyelt kérdés
A szerelő szerint ez történt. Most azt mondja, hogy kell másik hengerfej is és hogy sokkal több időbe fog kerülni. Ez valami átverés?
2020. júl. 6. 17:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt mondja, leveszi a hengerfejet és megpróbálja úgy kiszedni.
2020. júl. 6. 18:25
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy csinált-e már ilyet. A cikkből kiderül, hogy ebből lehet nagyobb kár is.


Ha bizonytalan, keress inkább olyanokat, akiknek több tapasztalatuk van ebben a kiszedésben.

2020. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem bizonytalan, megcsinálja a héten. Csak nem számítottam plusz költségre, legalább is rosszabb esetben nem tudja a hengerfejből kiszedni és kell venni másikat esetleg felújítattni.

Életemben nem hallottam ilyet, kezdő sofőr vagyok, meg szerelőnel sem voltam életembe.

Attol félek, hogy lehúznak.

2020. júl. 6. 18:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13

Én sem hallottam még ilyenről, és én is cseréltettem gyertyákat használtautó vétel után.


Ha kétséged van, menj el és nézd meg magad, hogy tényleg beletörtek-e.

Nem valószínű, hogy ezzel akarna átverni.

2020. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Üröm az örömben, hogy hengerfej leszedés után új tömítésed lesz :)


Beszélj a szerelővel, hogy egy ilyen szétszedés alkalmával mit érdemes még ellenőrizni.

2020. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket mi úgy szoktuk, meg az összes többi autószerelő kiszedni, hogy amennyiben nem mozdul meg a gyertya, akkor üzemmelegre felmelegíteni a motort, és akkor az aluminium menet engedni fog.

Valószínű a baromarcú a hideg motorból akarta kirángatni a gyertyát egy 5 méteres erőkarral...

Ez leginkább az ő sara.

2020. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tudta kiszedni. Kell másik hengerfej. Kifizeti ő (bontóból) és a munkadíjat állom én.
2020. júl. 7. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!