Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan, hogy a gyújtógy...

Létezik olyan, hogy a gyújtógyertya beletörik a motorba amikor meg próbálják eltavolítani?

Figyelt kérdés
A szerelő szerint ez történt. Most azt mondja, hogy kell másik hengerfej is és hogy sokkal több időbe fog kerülni. Ez valami átverés?
2020. júl. 6. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen van ilyen. Lehet nem 20 évente kéne gyertyát cserélni az autóba.
2020. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, és sajna van olyan verzió is amikor nem lehet kivenni.

De azért menj el és nézd meg. Az a tuti.

2020. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 D. Brasco ***** válasza:
100%

Ez valami nagyon extrém eset lesz mert ugyan létezhet,bár ettől sokkal gyakoribb eset hogy az alu hengerfejben megszakad a gyertya menete.......mondjuk azt ma mar nem egy nagy was ist das javitani.

Az izzotogyertya szokott a dizeleknél beleszakadni,a benzinesekre nagyon nem jellemző ez a gyújtógyertyánál ,de nyilván bármi előfordulhat.Menj el a szerelőhöz nezd meg szemelyesen mi a helyzet

2020. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most vettem az autót, elvileg még nem is kellett volna cserélni gyertyát; azt mondja, bele volt rozsdázva, reggel óta próbálja kiszedni. Kettő tört bele. Nem tudom mit szóljak, nem értek hozzá. Nem lehetett volna valami rozsdaoldót odafújni, hogy oldja egy kicsit? Nem lehetett volna ezt megelőzni?
2020. júl. 6. 17:52
 5/17 A kérdező kommentje:

Miután látta, hogy egy beletört, nem tudta volna a többit valamivel kezelni?


Nagyon mérges vagyok magamra, pont velem történik ez.

2020. júl. 6. 17:56
 6/17 D. Brasco ***** válasza:
100%
Egyre inkább lehúzás meg kamu szagot érzek.......de eleve kezdjuk mar azzal milyen autorol van szo?
2020. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Fordról van szó, benzines.
2020. júl. 6. 17:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Most vetted, gondolom használtan.

Mennyi idős?


Miből gondolod, hogy cserélve voltak valaha a gyertyák?

2020. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Szívás van.

2020. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A szerelő mondta, hogy nem muszáj még cserélni, én csak szerettem volna rendbe tudni azt is. 14 éves az autó.
2020. júl. 6. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!