Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW?

Első autónak BMW?

Figyelt kérdés

E36-ra, vagy E46-ra gondoltam. Milyen motorral érdemes választani? 318ti (Compact), 320i, vagy 320d, ezeken gondolkozom.


Dízeltől, vagy az automata váltósoktól kell tartani?



2020. jún. 15. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

#10

Ez sok esetben igaz. Az biztos, hogy ha valakinek 1 millió lapul most a zsebében, annak esélyes, hogy ameddig nem kezd el jobb lenni a bevétel, elég nagy hányad szervizköltségre fog elmenni a pénzéből. Én is így voltam, 21 évesen vettem meg az első BMW-t, 22 évesen a mostanit, akkor még elég gyatra keresettel, az enyém 1,1 milliót kóstált (és kabrió).


Volt vele probléma? Volt. Nem kevés. Belement annyi pénzem, hogy fáj ránézni? Igen. Viszont mégsem bántam meg. Mert annyi örömet szerzett nekem, hogy hiába nem ésszerű, kellett és kész. Ez ilyen. Aztán vagy elkezd jobban keresni az ember, mint ahogyan én is, és mentesül a feszültségtől, vagy beleun és eladja. Ez ilyen dolog. De ha valakinek ez kell, akkor legyen tisztában azzal, hogy mivel jár egy ilyen autó birtoklása - ha továbbra is szeretné bevállalni, akkor szerintem felesleges fujjogni.


#9 voltam.

Csak nem R8? :)

2020. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11


Értem, hát, igazából az első normális autóm az nekem is ésszerű kereten felül volt, azzal "csaltam", hogy lízingből ment, hogy a félretett pénzből váratlan javításokat meg lehessen csinálni, remélve hogy közben a bevétel felmegy.


Szerencsére felment szépen (meg javítani sem kellett nagyon), úgyhogy azóta ezt már eladtam... sajnos ennek ellenére az R8 egyelőre még mindig elérhetetlen álom (továbbra is teszek érte hogy ez változzon), de mondjuk úgy, hogy egy baby-R8 most már van. :)

2020. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!