Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lehet ennek az autónak...

Mennyi lehet ennek az autónak a szervizköltsége?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy SAAB 9-3 2.2TDI 2003 as autója.


2 éve vette de eddig nem igazán vitte szervizbe.


Most már nagyon rá fér az olajcsere+ olajszűrő stb ( ezeket megvettem hozzá)


Klima viszont rossz benne (klima motor) igy ezt is meg akarom javittatni neki meg akkor már egy alap átnézést is kérnék rá.


Hasraütésre érdekelne egy körülbelüli ár mégis mennyi az annyi amennyit elkérhetnek ezekért a szervizelésekért? hogy tudjak kalkulálni.



2020. jún. 14. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még megközelítőleg se lehet megmondani.

Mert lehet csak felkell tölteni. De lehet csövet is kell cserélni vagy kompresszort venni másikat.

AZ olajcserét magad is megtudod csinálni ha van egy kis szerelői vénád.

Plusz ha már átlesz nézve akkor lehet a fékeket is csinálni kell.

Szóval nem lehet tudni.

2020. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen tudom ezért kérdezem hogy kb mennyi lehet mert abszolut fogalmam sincs ezekről... mondjuk az hogy ha tényleg a klima motor a rossz + a fékeket megnézzük , + olajcsere.


xy ft tól xy forintig? mennyi között lehet hogy ne verjenek át egy 1 milliós számlával.. :)

2020. jún. 14. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért nem mutatod meg egy szerelőnek, és kérsz árajánlatot?

2. Nincs olyan, hogy klímamotor. De neked lehet, hogy mindkettőt ki fogják cserélni.

2020. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
50 ezertől 300 ezerig. :)
2020. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 erre voltam kiváncsi. Köszönöm.
2020. jún. 14. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a barátnődet világosítsd majd fel, hogy olajcsere kb 10ezer km-enként VAGY évente szükséges.
2020. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint ha jól értem, 2 éve nem volt olajcsere? Az nagy baj, ennyi éves kocsiknál évente szükséges ha nem megy vele 10-15 ezret. Remélhetőleg nem lett tőle nagy baja.
2020. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
67%
Nyugodjon meg mindenki. Ha ugyan azzal az olajjal futott 20 ezer kilómétert 2 év alatt. Akkor sincs katasztrófa. Nyilván 10-15 ezrenként le kell cserélni. De 20 ezer nem a világ vége. Valószínűleg egy nagyon elhasznált olaj van a motorban de nem egy 0 kenőképességű trutyi.
2020. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!