Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo XC70 rossz minőségű útra?

Volvo XC70 rossz minőségű útra?

Figyelt kérdés
Sajnos a környéken rettenetes rosszak az utak, a faluban zúzalékos, földutak vannak. Szét rázza az autót, igaz, ez csak egy öreg Swift. Viszont megyek rengeteget autópályán is, így az arany középutat szeretném megtalálni. Egy 2005-ös Volvo XC70-et, (2.4 d5 163 lóerő) néztem ki. Max 2 milliót szánnék magára az autó vételárára. De milyenek ezek a Volvók? Érdemes megnézni őket?
2020. jún. 2. 16:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg persze a biztonság se egy utolsó szempont. Az öreg Swift egy halálfélelem.
2020. jún. 2. 16:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Prémium autó, prémium fenntartási költségekkel.
2020. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megfelel.
2020. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is XC70-en van, én is csak nemrégen vettem.

2 millióért már kapsz belőle teljesen jó állapotút.

Szerintem utazási élményben nincs vele probléma, tömegéhez képest én a fogyasztását sem tartom vészesnek.

Viszont azt tudni kell róla hogy nem egy feltétlenül gyors autó, főleg nem gyorsulás tekintetében.

2020. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még 2006-2007 körüli Suzuki Grand Vitarán is gondolkodtam.
2020. jún. 2. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A Vitara olcsóbban fenntartható, a Volvóba egy váltófelújítás 500e. De az csak a váltó. Egy Swift után ívet fogsz húzni a fenntartási költségek miatt.
2020. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!