Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyire rossz minőségű gumi...

Ennyire rossz minőségű gumi lenne az autón?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy VW polo 1.4 benzin ről van szó tehát nem erőgép kb 5 éves rajta a gumi olyan 20 000 ret futott tehát nincs is szétkopva, de mégis pl esőben picit ha véletlen nagyobb gázt adok a hajtott kerekek úgy pörögnek mintha tükörjégen padlóznám le az autót, gyakorlatilag a váltó a motor rázkódik mint az állat ilyenkor, borzasztó érzés nem akarom a kocsit kínozni, de tényleg csak egy lendületesebb elindulást akarok teszem azt 2000 fordulattal esőben és már szét akar esni a kocsi.

2019. okt. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a gumi márkáját nem írtad le...

De igen, valószínűleg ennyire silányat vettél. Mondjuk ha az a kb 5 év 6,5 már, plusz a DOT száma még fél évvel régebbi, a nap meg süti egész évben el is lehet öregedve már.

2019. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen a mérka + mennyire van elkopva a gumi? Nem lehet hogy esetleg a széle jobban el van kopva valamivel mint a többi része?
2019. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A márkát valamikor meglesem már utána akartam kérdezni. Egyébként azért 5 év alatt 20 000km érezhető az autó nincs használva sokat, éjjel nappal garázsban állt az autó csak városban erre arra rohangálásra volt használva, csak "megörököltem" aztán azért én nem nyugdíjasan vezetek azaz főleg a Pesti forgalom miatt lendületesen indulok el, szárazon nincs is baj de esőben rémálom.
2019. okt. 8. 22:37
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Olcsókategóriás gumi, zuhan a tapadásuk ahogy öregszenek.
2019. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!