Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki DRZ 400 vélemények?

Suzuki DRZ 400 vélemények?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek :) Nagyon megtetszett a Suzuki DRZ 400 SM gépállat, mondják hogy gyenge és nehéz viszont én imádom minden porcikáját.

És láttam hogy Romániában milyen olcsó az A2, így le is tenném :P Vélemények esetleg róla? Jó-rossz minden jöhet. Ja meg ha valaki tudja miért olyan olcsó románban a jogsi azt is szívesen meghallgatom :D



2020. máj. 29. 23:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak példának A2 jogsit 35 ezer magyar forintért láttam.. Autóra 70 ezer forint. Nemtudom hogy ez lehetséges -e.. de ha igen akkor besz@rok és az arcomra kenem. 😅😅
2020. máj. 29. 23:23
 2/16 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Nagyváradiakat néztem
2020. máj. 29. 23:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó moci.
2020. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dirtboy ***** válasza:

Ha imádod akkor nincs min gondolkodni,tök mindegy ki mit mond,gyenge vagy erős ha neked megfelelő.

Én mentem kettővel aszfalton,el lehet vele járni,játszani.Nekem nem a világom az a fajta de elég sikeres model,mert megbízható ha gondoskodsz róla.

A román jogsi árakat nem ismerem.

2020. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt amig le nem estem vele ugy, hogy a jobb labam 2 honapig volt gipszben... Akkor eladtam :) 29/N
2020. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 dirtboy ***** válasza:

5 nem szabad feladni.

Én 7x estem motorral,ebből 5 volt terepmotoron,1x lett sürgősségi. Meg 2x estem aszfalton abból 1x vitt a mentő,zúzódás csípő tájékon és térdnél és bal alkarban mid két csont eltört.

Azóta is két lemez benne,még azt majd ki kell vetettnem később.

Motort helyre hoztuk haverral és folytatom azóta is.


30/F

2020. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok mint a 6 os,
2020. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Énis számítok az esésre.. Viszont jogsi után elmegyek egy vezetéstechnikai tréningre, hogy szokjam a gépet. Épp ezért nem is akarok gyorsaságit venni, ezzel talán jobb a túlélési esélyem is a 140-50 es végsebességgel :D de ez tipikusan városi cirkálós vagy ügyesebbeknek egykerekezős motor :D de lőtte az a2 jogsi romániában, 65 ezer forintért 😌
2020. máj. 30. 12:02
 9/16 A kérdező kommentje:
Bár egy olyan motor ami 800 alatt nincs is,.nem szivesen esnék el :P mac bukócsővel
2020. máj. 30. 12:03
 10/16 dirtboy ***** válasza:

Egy bukócső meg olyan árban van hogy aztán már azt féltenéd. :)

De a motorod féltsd hanem magadat,motort lehet venni másikat vagy lemondani a motorozásról ha úgy adódik,nagyobb ár az ha tolókocsiba kerüsz vagy koporsóba.

szóval magadat féltsd inkább.


A 140-es végsebesség sem garancia semmire.

Én kb 80al mentem mikor estem,pusztán azért mert kanyar előtti lassításnál elkezdett pattogni a hátsó kerék valamiért.

Pedig annyira nem tapostam a hátsó féket,előtte egy borulás kb 65-70el a bükkben mert nem látszódott az úton hogy nyomvájús.

Kanyar előtt bele mentem aztán csavartel el a motor seggét.

Ott szerencsére csak oldalra az avarba mentem be,kicsi bukfencel. Mázli hogy pont egy csere tükör volt aznap fent ami nem is vált be. Így a gyárim pont túlélte meg minden más is a motoron.

A lényeg hogy egyik esésem sem nagy sebbesség mellett volt pedig elég sűrűn járok 200 felett ha el megyek motorozni.

2020. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!