Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?...

Milyen motort ajánlotok? Kb800 ezer forintom lenne rá. A2 es jogositvanyom van. Leginkább a sport illetve naked motorok jönnek be. Esetleg meg tura johetne szoba.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 23:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Honda CBR-ék nagyon jók,suzuki és yamaha ezeket ajánlom! Ja és ha motorral te is elotoretolakodsz lámpánál, meg az ajtómat is kinyitom!!!! :D
2020. máj. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jonak jok csak van egy keret meg A2 jogsim.
2020. máj. 1. 02:15
 13/19 anonim ***** válasza:

#11


Ne légy teljesen ostoba. 2010 január óta előre szabad menni motorral a sorok között. Szabályos. Illetve motoros számára biztonságosabb gyakran, mivel így kisebb eséllyel szaladnak bele hátulról az elbambult, mobilozó sofőrök. Illetve ha dugó van, annyival kevesebb jármű lesz előtted a dugóban. Ha beáll ő is a dugóba, akkor 1-gyel több jármű lesz előtted, növelve a dugó hosszát. Neked is az az érdeked kocsiban ülve, hogy minél több motoros legyen, és ne kelljen senkinek se dugóban állnia.

2020. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#11 faxkalap 🤷
2020. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13# ezt eddig így senki nem tudta megindokolni, milyen igazad van! Elgondolkodtam :D üdv 11
2020. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14 # és amikor elozok kintebb jövök , tukorbe semmit nem latok, nyugodt szívvel fordulok ki, és zsupsz el is huzott egy motoros mellettem úgy kell visszatartani a kormányt, pedig nem igaz nem latta h előzni akarok én is 😂 utána jön egy eső és docogtok 80-al akkor ki a faxkalap? :D
2020. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15

Örülök, hogy tudtam valamennyit segíteni a másik perspektívával :)


Gyökerek mindenhol vannak és sajnos lesznek, legyen akár motoron, kocsiban, bicajon vagy kamionban (habár talán itt ritkábban, mert a munkája a tét).


Őket sajnos könnyebb észrevenni, mert miattuk kell vészfékeznünk, kitérő manővert végrehajtani, ők a feltünőbbek. Szerencsére relatíve kevesen vannak.


Nekem is volt ilyen motorral, lakott területen kívüli főút, 90-95 körül mehettem, előttem 85-tel ment egy autó, elkezdtem előzni, kb 100-ig gyorsítottam, majd amikor már a kocsi elejénél voltam, kb 170-nel elment mellettem egy sportmotor. Szerencsére előzés közepén észrevettem, így tudtam neki helyet hagyni, de ha nem láttam volna és szembejön egy kátyú, simán bemegyek elé és nekem csattan hátulról. Ráadásul utassal volt.

2020. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
30-40 loeros motorral.nem fogok szaguldozni nem hogy utassal de meg egyedul se
2020. máj. 1. 22:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez nem rád vonatkozott :) Hanem arra írtam, hogy valaki írta, milyen veszélyesen vezet néhány motoros.
2020. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!