Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsókerék meghajtás kezdőnek?

Hátsókerék meghajtás kezdőnek?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy nagyon szép,jó állapotú autót jó árban,tökéletes autó lenne számomra csak az a baj hogy hátsókerék meghajtásos amiről hallottam pár rossz dolgot.

Még nem volt soha dolgom hasonlóval,ezért kérdezném akinek volt dolga vele tényleg könnyebben csúszik ki a fara az autónak?

vagy télen esetleg hegynek fel gondok lehetnek?

persze mindezt egy drágább,minőségi téli gumival?

nem vagyok őrült,nem hajtanám a megengedett sebességektől gyorsabban,remélem akkor nem lenne gond


2020. ápr. 25. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van belőle xdrive-os is, nézz akkor olyat.
2020. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Nyugodtan megveheted, nem fogod érezni a hátsókerékhajtást. E60 tele van elektronikával. A haver chippelt 535d-je is akkor csúszik meg, ha kikapcsolja az elektornikát és provokálja.
2020. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki akkor en soha nem vaganykodok autoval, egyszeruen semmi elvezet nincs szamomra benne, inkabb motoron. De a lenyegre terve nekem is hatso kerekes bomosom van, es volt par meleg helyzet, mikor leesett a ho. Esp, abs, asr minden szar de egyszeruen indul el a segge ide-oda. Mikor egy feluljaron dugo miatt nagy hoba megallt a sor es elkellett indulnom, az autok nem mertek kozel jonni hozzam, mert dobalta a segget. Mara kitapasztaltam, hogyan is kell ellen kormanyozni, meg finoman kozlekedni vele, de volt par eleg meleg helyzet, mikor a pulzusom felment 180-ra. Bar ez is olyan, hogy soha nem fogod tudni kitapasztalni, ameddig nem vezetsz ilyet, csak elsokerekeset. Alapjaraton, szaraz vagy esos uton meg semmi extra, sot en jobban is szeretem, mert konyebben fordul, konyebb ezaltal vele parkolni is.
2020. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!