Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csínálsz, ha pont úgy...

Mit csínálsz, ha pont úgy robban le az autód, hogy a vasútátjáró kellős közepén robban (áll meg) az autód?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok ki mit csínálna ilyen esetben?

Az én variációm majd később leírom :)


2010. júl. 27. 16:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsi: eggyel többször írtam a robbant...
2010. júl. 27. 16:49
 2/18 anonim ***** válasza:
Letolom a sínről
2010. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

beteszem üresbe és letolom a sínről.- ha teherautóval vagyok.akkor telefon -és szólok a vasúttársaságnak hogy lerobbantam.-


de ha lerobbanok és közben jön a vonat.- akkor futok:D -

2010. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nem robban le ott...

ugy értem, ha lerobban, onnantól még tud gurulni. ha az átjáró előtt lerobban befékezek, és ott megállok. ha épp akkor amikor áthaladok, akkor gurul tovább, és majd az átjáró után megállok.

2010. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Eltolom, ha meg szerencsém van, akkor a vonat sem jön.
2010. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
igen, ez kb annyira ökör kérdés, hogy mivan ha éppen a vasúti átjáróban törik el az egyik lábad a másik meg beszorul a sínbe?
2010. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
üres, kuplung és tolom
2010. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hát ez a vicces :)

a lábad hogyan szorulna már be a sínbe :D besem fér ha csak nem fenntről lefelé raktad bele dfe akkor is a cipő szorul be a lábad nem így ki tudod húzni a cipődből :P

Ha lerobbanok vasuti átjárónál ha még nem haladtam át lefékezem ha pont rajta áll meg eltolom vagyis megpróbálom :D

Na de az már egy szorultabb kérdés hogy mi van akkor ha műszaki hiba miatt beszorul a féked a vasúti átjáróban.. na akkor nincs hova tolni , ha meg vannak még a közelemben megpróbálom elhúzatni onnan ha nincs kötél na akkor cumi :D de ne legyen senkinek sem ilyen esete! :)

2010. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A KRESZ szerint ilyenkor 2-esbe rakod, és önindítóval áthaladsz a vasúti átjárón. Mondjuk elég nehéz elképzelni, hogy pont ott robbansz le, viszont ha én lennék az akkor vészvillogó ki, üres, elkezdem tolni.
2010. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó már kapisgálja... :)

Egyébként a leghatékonyabb 5. fokozatban önindítóval átmenni...

2010. júl. 27. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!