Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta alap tudnivalók mik?

Babetta alap tudnivalók mik?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Babetta 207-est, egysebességes 50 ccm. Kérdéseim a következők:

-Milyen festékkel érdemes festeni? (csak ezüst akrilom van per pill)

-mennyit kéne hogy menjen így, 1 sebességgel?

-Babetta 210-es variátorát át lehet-e építeni bele (2 sebességes)?

Sztendere gyenge, milyen sztendert/kitámasztót lehet/érdemes tenni a helyére?

-Kilométerórát hogy lehet felszerelni rá utólag? (analógot, nem digitális kerékpárt)

-hogy érdemes akrillal átfesteni? (előző festék kaparás, csiszolás, érdesítés, rétegek száma, stb.)

-és persze kb. mennyit eszik 100 km alatt? köszi!


2010. júl. 25. 21:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
éppenhogy felújítani szeretném, szűklátókörű kollega....
2010. aug. 3. 23:46
 12/21 anonim válasza:
Haver ne csináld én 70 ezret vertem rá egy babettára és mit értem el? Semmit a babetta babetta marad az utángyártott alkatrészek pedig sz.rt sem érnek a karbib a tüszelep mindig fojik olyan roszminőségü 6 ot vettem 400ft darabja na abból 1-sem volt jó vettem még 4-et és abból 2-vel kihuztam fél évig utána vettem rá egy delortot na az már jó volt én is lefestettem új sztender küllők stb nem érdemes belekezdeni csak ha szeretsz sza.akodni
2010. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Terepre nem alkalmas a babetta.

Örüljünk,hogy még látunk babettát az utakon,ne tegyük tönkre a meglévő néhány példányt.

(vegyél valami 50ccm cross motort terepre)

2010. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ja még válaszolva a kérdésedre.

Nemlehet átépiteni a 2sebességes variátorát az 1sebességesbe.

Fogyasztása kb:1,5-2L

2010. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) Meglett a probléma, nem a henger kopottsága volt a gond, hanem tele volt a karbi rozsdás folyadékkal, ami nem a tankból jött (lefestettem, előtte rozsdamaró meg sóder, stb.), hanem a légszűrőből. A mosogatódörzsi-féle légszűrő sz@rrá volt rozsdásodva. kicseréltem, és megy :) még az indítópofát kell megcsiszolni meg megpucolni, és utána már melegen is fog indulni.
2010. aug. 4. 15:12
 16/21 anonim ***** válasza:

Nitrohigítós zománcfestékkel fújd le. Az rohadt jól tapad.


Egy babetta max. 35-40-el megy.


1-2 litert fogyaszt csak.

2010. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szarakodni ami kiderült, feleslegesen teszel fel ilyen kérdéseket. Próbálkozz de én vennék egy motort nem nagypapa bicikliét,Kilóméter órát nem tudsz rá varázsolni ha nincs a blokkból kimenet. Normális fémre való fesék bármi jó,ne bäsztasd a sebváltót! és nagyon lassú de nem eszik sokat.Vegyél egy puch mozát na azzal lehet szarakodni de ha egyszer jó akkor az majdnem versenymotor.
2010. aug. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nekem 225-öd van,alap 60al megy,1litert eszik.
2010. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
a kilométer óra nem a blokkból jön ki -.-" hanem az első kerék "dobozából" ...
2011. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
igaz, majd megnézem hogy van-e első kerekem, mert van 2 kerék is, de erős a gyanúm hogy az két hátsó... mindenesetre felújításra adtam a fejem, 17k lesz rá (talán 18 is), fúratás, főtengely-bordázás, szimmering csere, tömítés csere, pofák újraferrodoloztatása (kuplung, fékpofák, esetleg új pofák), festés, és egy box a csomagtartóra (ez saját készítésű lesz, nem fog egy ezresnél többet elvinni) :)
2011. febr. 7. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!