Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta alap tudnivalók mik?

Babetta alap tudnivalók mik?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Babetta 207-est, egysebességes 50 ccm. Kérdéseim a következők:

-Milyen festékkel érdemes festeni? (csak ezüst akrilom van per pill)

-mennyit kéne hogy menjen így, 1 sebességgel?

-Babetta 210-es variátorát át lehet-e építeni bele (2 sebességes)?

Sztendere gyenge, milyen sztendert/kitámasztót lehet/érdemes tenni a helyére?

-Kilométerórát hogy lehet felszerelni rá utólag? (analógot, nem digitális kerékpárt)

-hogy érdemes akrillal átfesteni? (előző festék kaparás, csiszolás, érdesítés, rétegek száma, stb.)

-és persze kb. mennyit eszik 100 km alatt? köszi!


2010. júl. 25. 21:45
1 2 3
 1/21 Valter6672 ***** válasza:
36%
Amennyiért felszereled, veszel jobb motort. Nem érdemes rá költeni.
2010. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nekem ez terepre kell, apám simo-t nem enged, így őrá esett 10.000-ért a választásom, a sztender a legfontosabb, amiből kb 2000 ft egy új. Robi (50es) már meghalt egy alattam terepen...
2010. júl. 25. 22:50
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha egy robogót megöltél már terepen, akkor eséltyelen h egy babetta majd jobb lesz. Bár nem írtad milyen tipus volt.
2010. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A babetta nem terepre van! És szegény megmaradt példányokat meg ne fesd át meg gányold össze!
2010. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
a "meghalt alattam"-ot úgy értettem, hogy a 10 éves hátsó gumi, meg az u.ennyi idős első teleszkóp adta meg magát. Haverom, akié volt, ugratott vele, egy hátsó teleszkóp csere kellett neki, egyébként kutya baja. A sztendert kitámasztóval fogom helyettesíteni, már meg is van a minta, hogy milyen lesz.
2010. júl. 26. 12:55
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja, a robogó Bajaj Spirit volt, indiai műanyagmotor.
2010. júl. 26. 12:55
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
a babetta tuti tovább fogja bírni mint a robogó. - a babetta még anyagból van.- nem műanyagból:D
2010. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszi, így van:) a főbb kérdésekre még mindig nem kaptam választ:( tudnátok segíteni? fontos lenne!
2010. aug. 3. 22:36
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

nem is fogsz választ kapni XD

vegyél te is egy kínai motort, és a Babettát hagyd meg olyanoknak, akik látják az értékét is XD

2010. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
elmentünk 2 babetával, egy Jawával, meg egy 50es enduróval egy tóhoz, amihez határi út vezetett. a Jawa defektet kapott, kijött a gumibelső. az egyik babetáról leszakadt a kipufogó, a másik besült. tehát ennyit ezekről. nem nyírásra, meg terepre vannak. az endurónak semmi baja, ennek örülök is, mert ez volt az enyém :D
2010. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!