Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik akkor, ha az...

Mi történik akkor, ha az ötödik forgalmi vizsga is sikertelen?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyamán buktam meg harmadik alkalommal. Nem hibáztam nagyokat, az elsőnél idegesség miatt tilosba parkoltam a másodikban sávváltás közben nem néztem a tükröt, most pedig 0 hibapontnal a cél előtt 20méterrel buktam meg két vizsgabiztossal. Ha egy vizsgabiztos szájából hallom azt hogy mégis mit keresek itt harmadjára és hogy milyen autót vezetek mert látja hogy már akkor volt rutinom mielőtt beültem volna az oktatóhoz elso orara akkor nem hiszem hogy velem lenne a baj. De ha mégsem sikerülne az ötödik vizsga ilyenkor mi a teendő és hány alkalmam vam még próbálkozni?
2020. márc. 18. 05:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Mindenképpen próbáld meg, 3 bukás még semmit nem jelent. Nagyon rossz úgy vezetni, hogy végig stressz alatt van az ember, mert tudja, hogy figyelik. Mikor friss jogsis voltam akkor amikor anyám mellettem ült állandóan stresszeltem mert minden apróságért beleszólt és ezért hibáztam is így sokáig el sem engedett egyedül.

Nekem másodjára lett meg a vizsga, az elsőn azért buktam meg, mert 2 sávos főútra való ráhajtáskor annyira rá voltam feszülve, hogy ki enged be maga elé a jobbra kanyarodóba, hogy elfelejtettem egyenesbe tekerni a kormányt és már a szembe sávban haladtam. :D

Másodjára nagy szerencsémre 1 hibaponttal meglett. Szakaszosan kormányoz rublikába tettek egy hibavonalat :)

De abszolút nem voltak gondjaim a vezetéssel és én is ismerek olyat aki negyedjére ment át mégis profin vezet. Persze ismerek olyat is aki ötödjére és a mai napig lefullad, illetve beletolat az árokba, na neki nem kellene vezetni, de azért ez a népesség töredékét teszi ki. Aki levizsgázik az általában tud is vezetni.

2020. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En az elso vizsgamom azert buktam meg mert nem neztem bele a tükörbe.... Amig nem jon az autó tényleg nem gáz... Nallam jött és a szemkozti sávba szoritottam a másikat..... Szerencsére szemből nem jött senki... Akkor megtanultam hogy mi az a holt tér..... Az oktatoval beszélgettünk tudtam hogy h... E voltam... Ismerd be hogy elku... D Utánna próbáld újra... Ha 5 ször nem mész át akkor hagyd is....
2020. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!