Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik akkor, ha az...

Mi történik akkor, ha az ötödik forgalmi vizsga is sikertelen?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyamán buktam meg harmadik alkalommal. Nem hibáztam nagyokat, az elsőnél idegesség miatt tilosba parkoltam a másodikban sávváltás közben nem néztem a tükröt, most pedig 0 hibapontnal a cél előtt 20méterrel buktam meg két vizsgabiztossal. Ha egy vizsgabiztos szájából hallom azt hogy mégis mit keresek itt harmadjára és hogy milyen autót vezetek mert látja hogy már akkor volt rutinom mielőtt beültem volna az oktatóhoz elso orara akkor nem hiszem hogy velem lenne a baj. De ha mégsem sikerülne az ötödik vizsga ilyenkor mi a teendő és hány alkalmam vam még próbálkozni?
2020. márc. 18. 05:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mész pávra, aztán utána még próbálkozhatsz

de ha nem követsz el fatális hibát, akkor a következőn már úgyis átengednek, én is így voltam

2020. márc. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Te ne vezess,nekünk normálisaknak csinálnál Nagy gondokat.
2020. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem nézed a tükröt, az elég súlyos hiba. Balesetveszélyes. Nulla hibapontod már ezért sem lehetett. Akár itt meg is szakíthatják a vizsgát. Tilosban parkolás sem apró hiba, ha nem is látod be.

Harmadik vizsgán nincs két vizsgabiztos. Vendégként jelen lehet, de nem dönthet semmiről. Csak utas. Ez valahogy nem stimmel.

5 méterrel a cél előtt is lehet azonnali bukás.

Nem mondták meg az okát?

Ha ötször buktál, akkor jöhet a PÁV.

Amennyiben azon átjutsz sikeresen, akkor akár 156 i97 155 vizsgád is lehet. De nem kellene...

2020. márc. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Hagyd ezt nem neked való, bekell látnod .

Mindenkinek jobb lesz.

Mégha lepontozol is !

2020. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem nagy hiba az, ha sávváltásnál nem nézted a tükröt? Hát, amíg nem jön ott autó, addig tényleg nem. Ha jön, akkor meg jó esetben fékez és anyáz, rossz esetben meg ütköztök.

Azt nem írtad, harmadszorra, a cél előtt 20 méterrel mi miatt buktál meg.

A tilosban parkolásért meg természetes, hogy bukás jár, amióta egyáltalán gyakorlati vizsga létezik.

Önbizalom az van ("nem hiszem, hogy velem lenne a baj"), de a tények azt mutatják, hogy te nem vagy alkalmas vezetőnek. Maradj inkább a biciklinél és a tömegközlekedésnél, épp elég idióta, figyelmetlen alak van rajtad kívül is a volán mögött.

2020. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnaptól amúgyis felfüggesztik a gyakorlati vizsgákat meg az elméletiket is.
2020. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor tisztelettel megkérünk, hogy ne erőltesd ezt a vezetés dolgot.
2020. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Te is előadtad, hogy a hülye vizsgabiztos miatt buktál meg...

Ne csodálkozz, hogy ezek után leoltottak, a vezetés feladását javasolják.

Forgalmi vizsgán vannak azonnali bukást jelentő hibák, pl a "közlekedési szabályt sértett"... ez a tilosban parkolás.

Azonnali bukást jelentő hiba a szabálytalan sávváltás is, kötelező használni a tükröt, sőt fejfordítás elmulasztásáért is buktathatnak, sz sem hibapontos.

Két vizsgabiztos az ötödik forgalmi vizsgán van, ha az sem sikerül, akkor PÁV.

Talán picivel több alázat, és több figyelem kellene, az említett hibák nem apróságok

2020. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Persze itt mindenki elsőre levizsgázott, és akinek ez nem sikerül, az nem alkalmas vezetésre. Ismerek olyan embereket, akiknek a harmadik, negyedik vizsgájuk lett sikeres, és tök jól vezetnek. Bárki benézhet valamit, az egyik barátom például egyirányúból kétirányúvá váló utca végén az úttest bal oldalára sorolt kanyarodáskor. Én parkolás miatt buktam, másodikon is necces volt, azóta se tudok parkolni, de nem is vagyok rákényszerülve, merőlegesen előre bővel elég. Sőt olyat is ismerek, akinek pávra kellett mennie, és csak utána sikerült a vizsga, úgyhogy előbb-utóbb szinte mindenkinek sikerül.
2020. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Jo sok hulye van itt a csoportban. En szurkolok neked.nekem se lett meg, igaz elsore es mar 70 oram benne van. Most meg törölték. Ritka szar dolog a vezetes de en akkor se adom fel, ha kiszuszom most a koronavirus miatt a 2 evbol. A vezetes sztem nem csak az autoversenyzok kivaltsaga, sok gyakorlassal mindenkinek meg lehet. Sajnos ez pesten parosul egy pénzehes oktatoval es vizsgaztatoval.
2020. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!