Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson, vagy robogó?

Simson, vagy robogó?

Figyelt kérdés

Jövő tavasszal lesz kismotortoros jogsim, és valószínű, hogy karácsonyra kapok motort, de nem tudom, hogy Simsont, vagy robogót válasszak.

A rokonaim a Simpson mellet érveltek, mert váltós, nagyobb sebességre képes(mert nem csak városon belül venném hasznát), kényelmesebb(bőrülés), és biztonságosabb is(mert a robogónak kicsi a kereke, illetve nagyrészt műanyagból van.)

Ti melyiket ajánlanátok?

13/F


2010. júl. 24. 16:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem van simsonom, de a jogsit robogón tettem le. Ég és főd a különbség. A Simson minden szempontból jobb.
2011. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

tényleg attól függ, hogy mire kell..

én a simsont ajánlom nekem is az van nincs vele gond már 1 éve ..

azért azt a robogó javára kell írnom hogy eggyes dolgokba kényelmesebb..

2011. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a simson. Jól beállítva nem esik sokat. Nekem 60as tuning gép városba nem eszik 3,5 felett. Kint 3alatt eszik.

Meg: egy rotyogóval hol viszel 50x30x30as 40kg-os tárgyat?

2011. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

szeva.


Szerintem is Simson mivel nekem már van 3 is és idáig a legnagyobb gondom is a saját hülyeségem volt (rosszul bkötött gyujtás) :D

novemberben elkaptam egy karót az úton este 45-50 el mehettem és a motornak szó szerint anyi baja lett hogy csak na letört a tükör meg elhajlott a lábtartó :D és e 2 dolog nekem mindössze 5000Ft ba került.

most gondolj bele robogóval ugyan ez "burkolat; vízhűtés; " és ez kb 30 000Ft lenne vagy több.

én öszintén nem kímélem a motorjaimat hajtom vany egy tuning van egy gyári és egy épített blokkos is de idáig a benzin szabott határt az utaknak nekem a tuningnak a fogyasztása is kedvező "szerintem" 3,5-4,5 liter de 90 el lehet menni vele ha akar az ember.

nah csak enyit akartam érvelésnek jó shoppingot :D

2012. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!