Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson, vagy robogó?

Simson, vagy robogó?

Figyelt kérdés

Jövő tavasszal lesz kismotortoros jogsim, és valószínű, hogy karácsonyra kapok motort, de nem tudom, hogy Simsont, vagy robogót válasszak.

A rokonaim a Simpson mellet érveltek, mert váltós, nagyobb sebességre képes(mert nem csak városon belül venném hasznát), kényelmesebb(bőrülés), és biztonságosabb is(mert a robogónak kicsi a kereke, illetve nagyrészt műanyagból van.)

Ti melyiket ajánlanátok?

13/F


2010. júl. 24. 16:47
1 2 3
 11/24 lodarazs ***** válasza:
0%
Inkább egy Yamaha RD vagy Honda mbx vagy mtx. Simsonnanl a nagypapám jár, neki jól áll. A robogó is jó dolog pl. munkába járásra, míg a simson 4-5 litert eszik, a robogó max. 3-at, persze, ha 50-esről beszélünk. Ja, mi a robogó, ha nem motor? Az enyém 18 le, 70 ccm és 120-at megy.
2010. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
20:52-es!!!Mindenkinek megvan a saját véleménye...Szar simsonnal még a határba se mennék ki!
2010. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Kérdező: Attól függ, árban meddig mehetsz el. Ha 100ezer alatt kell választanod és viszonylag hosszabb távra is használnád, 4sebességes Simson. Mondjuk egy SR50. Ha több100ezer a limit, Piaggio NRG Power. Az biztos, 50-80ezres kínai műanyag robogókat nem érdemes megvenni. Egy gyertyacseréhez (mert slusszot minden motor kap) szét kell szedni a fél robogót.

21:51 A simsonom 2,5 - 3 litert eszik.

2010. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
55%
3litert városon kívül a 250es etz-m eszik.hülyeségeket írtok.ha késöbb is szeretnél motorozni nem most csak akkor csak a simson. így legalább rálátásod is lesz h mi az a henger mi az a blokk ilyesmi kuplung ezek nagyon fontosak. és én is azt mondom h a robogó az nem motor a 400ccm robogó sem motor
2010. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:51

Érdkes módon sok simsonos barátom van, én is ilyet nyúzok. Nem tudom, honnan veszed a fogyasztási adatokat, mivelnekem 2 liter körül van, bármit csinálok. Volt egy időben 70-es simsonom is (sajnos összetörték), annak akárhogy húztam, 2,5 liternél nem evett többet.

A robogósok meg panaszkodnak a 3-4-5 literes fogyasztásra.

Lehet, hogy a "nagyapád" simsonja szar, de nem kellene általánosítani.

2010. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%

21:51!

Normálisan kéne összerakni meg beállítani azt a Simsont.

Az én tuningolt gépem 2,5-tel elvan hosszútávon

2010. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Simson mindenképpen robogonak csak huzod a gázt, a simsonal azért váltani is kell és az legalább valamivel élvezetesebb. Amugy Malaguti MGX vagy Derbi Senda vagy ilyesmik nem tetszenek neked? Csak mer terepen is jobb mint a simson meg erősebb is. Amugy a robogo az robogo nem motor.
2010. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
A Smimson-ra hányéves kortol lehet jogosítványt csináltatni ? És a kreszt ti mennyi idő alat tanultátok meg ?
2010. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
"Smimsonra" nem lehet sehány éves kortól. Segédmotorra lehet (M kategória), 14 éves kortól. Vagyis be kell töltened a 14-et, mire vizsgázni mész. De inkább tanulj meg helyesen írni, utána gondolkozz jogsin..
2010. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%

Emberek.HOl eszik egy simson 4-5 litert.Egy gyári 50es jól beállítva elmegy 2-2,5 literrel.Míg egy robogó nagyon jó esetben is 3,5-4liter.

De azért jó olvasni hogy vannak sokan velem együtt akik a simson dicsőítik.

SIMSON FOREVER!!!

2011. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!