Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itt mindenki egytől-egyig...

Itt mindenki egytől-egyig szídja a francia autókat, akkor miért járkál annyi az utakon?

Figyelt kérdés
Egyébként én is utálom a francia autókat, nem láttam még olyat, aki védené, még is rengeteg van belőlük az utcákon.
2010. júl. 24. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na akkor:

Nekem volt Franciám, Olaszom, Németem.

Eddigi tapasztalatok:

VW-t csak a nevéért veszik

A Fiat szart sem ér

A régi franciák jók, csak rohadnak, az újaknál meg jobbat szarok..

Az Opel egyszerű és strapabíró

A BMW meg az eddigi legmegbízhatóbb kocsim.


Családban volt egy csomó Alfa, és mindegyik meghalt..

pedig mindegyik tökéletes állapotú alig használt vagy új volt.

És volt köztük:

33, 75, 155, 159, 164, 166..

Mittudomén lehet még vmelyiket ki is hagytam.

2010. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mért veszik, t. képpen elhangzott a válasz egyik fele, me cuki, és a nőknek ennyi kell, az, hogy utánna minden pénze rámegy, már nemszámít, mert ért, hozzá, nemjár utánna, és megveszi me cuki.

emellett, egész kényelmesek.

BTW a franciákat több okunk van gyűlülni mint a németeket, de ez annyira nemszámt bele az autó vásárlásba.

A Suzukit meg ne tessék szidni a szartól távol áll, egyszerűen a magyarországra szánt konstrukciónak a váza gyenge, papír ahogy van, szimplán törékeny, de ettől mehanikailag hibátlan autó.

Apropó, valaki aztmondta, hogy francia olasz német, és itt vége a listának, javasolnék egy olyat, hogy Japán, a Suzukitól felfelé, pl nekem most toyotám van, 22e kilóméterrel teljesen hibátlan, gyári benne minden, és az életbe mást nemfogok venni ez már hótziher. persze izlések és pofonok, a honda, vagy a nissan hasonlóan jó autó.

De, hogy a kérdésnél maradjunk, annyit hozzátennék, hogy annor amikor még nemigazán értettem a kocsikhoz, a suzukinknál sokkal jobban tetszett a szomszéd pözsója, pedig mostmár tudom, hogy az egy nagy rakás szar, de külsőre akkoris ütött, igaz talán azért mert a motorháztetőn lévő légbeömlő nyilás miatt hasonlított a nagy gyerekkori kedvencemre, ami máig az álmom, a Subarura :)

btw volt alattam citroen, (nem saját, én felis gyújtottam volna reflexből) az szószerint többet volt rossz mint jó.

2010. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Tudod miért? Mert nem vettem egy olaszt vagy franciát sem."


Akkor te sem ültél még igazi kocsiban...tudod, olyanban, ami nem csak 2 tonna guruló vasdarab.

2010. júl. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!