Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itt mindenki egytől-egyig...

Itt mindenki egytől-egyig szídja a francia autókat, akkor miért járkál annyi az utakon?

Figyelt kérdés
Egyébként én is utálom a francia autókat, nem láttam még olyat, aki védené, még is rengeteg van belőlük az utcákon.
2010. júl. 24. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindig voltak hülyék :) Nagy az Isten állatkertje!
2010. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk biztos van belőle megbízható. Állítólag. Mondjuk én még nem láttam egyet sem. Ez olyan kábé, hogy állítólag Németországban is vannak kátyúk. Állítólag. Mondjuk senki sem látott még, de biztos vannak! :)
2010. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mert olcsók.
2010. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Mondjuk biztos van belőle megbízható. Állítólag. Mondjuk én még nem láttam egyet sem"

azt csak úgy láthatod meg, ha kipróbálod, ember annyira hülyék vagytok elvagytok szállva a német autókkal, hát nem azok a legjobb autók... kisem próbáltátok a többit, nekünk volt Peugeot és azzal az égvilágon semmi baj nem volt, ha megadsz egy autónak mindent akkor nem hagy cserben.. 7 évesen vettük, zaj nem volt benne, motor pöccre indult és mindez 200000 km után, üléseken megsem látszott,h annyi km... garant,h aki mondja,h franciát, meg fiatot,alfát, meg ilyen olyan autót ne, az garant egyik sem próbálta nem mondom,h tökéletesek, de minden autónak vannak hibái, és ugyanúgy a német autóknak is, nekünk is most német autónk van, és több baj van vele mint a franciával meg olasszal... meg nem hiába a Ferrari az első a F1 ben...

2010. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány évvel ezelőtt? És mi köze a F1-nek az utcai közlekedéshez? És olvasgasd kicsit a megbízhatósági listát, rájössz miért nem vennék soha franciát/olaszt. És eddig egyetlen autóm sem romlott el! Soha! Tudod miért? Mert nem vettem egy olaszt vagy franciát sem.
2010. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
suzuki is fos(szerintem) abból is sok van...
2010. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vagy azért nem romlott el egy autód, sem mert még egy sem volt :D:D
2010. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha ugyanolyan feltételekkel a francia olcsóbb, akkor az emberek azt fogják megvenni, hiába hogy esetleg nem olyan megbízható mint egy német. a másik a kultúrális vonatkozás. sokan nem feltétlenül műszaki szempontok alapján választanak autót, hanem külső/ország alapján. egy nő pl inkább megveszi a peugeot 206-ot mint egy valami VW-t, mert hogy az milyen cukin néz ki.


pl ha valaki utálja a németeket az nem fog német autót venni. akkor pedig marad a francia vagy az olasz, nagyon sok más választás nincs. és a németeket bizony sokan nem szeretik...

2010. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért nem romlott el, mert mindig alaposan megnéztem illetve, mert újat vettem.
2010. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert örülnek,hogy hitelre kapnak valami autót
2010. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!