Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan sokba kerül...

Tényleg olyan sokba kerül fenttartani egy BMW-t? (114i)

Figyelt kérdés

Mostanában tervezünk venni anyámnak egy autót, 3Millió, nagyon max 3.2M HUF-ért.


Kineztem neki egy 114i-s bimmert, mutattam is neki, nagyon tetszett. Csak mondta hogy hallotta hogy sokat kell rájuk költeni.


Ha esetleg tenyleg sokat kene ra kolteni, tudnatok ajanlani valami mást? Lényeg neki az, hogy max 7 éves legyen, lehetőleg 100k-nál kevesebb legyen benne, benzines legyen, meg lehessen legurulni nyaralni valahova. De leggyakrabban városban használná. Most egy peugeot307et használ, de nagyon régi már


2020. febr. 21. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Suzuki Swift. Városba pont jó, a fogyasztása nagyon alacsony, és a megjelölt összegért vadiújat lehet venni. 3 évig garanciális, tehát addig biztosan csak olajcserére és ablaktörlőlapátra kell költeni.
2020. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

"Csak mondta hogy hallotta hogy sokat kell rájuk költeni."


Én azt hallottam hogy a Föld lapos és hogy az 5G öl.

Minden reláció kérdése, egy Astrához képest igen, de BMW meg minőségben, élményben kényelemben jobb. Kivéve az 1-es. Mint BMW bziként mondom, ez sajnos eléggé alul lett tervezve anyaghasználatban, ráadásul a 14i is harmat motor. Akinek csak jönni menni kell és nem ért az autókhoz, jobb egy pár éves Suzuki tényleg.

2020. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi pénzért egy új swift, ahogy az 1-es írja. Akinek használható autó kell, az ne vegyen BMW-t, ami az autóipar szemete.
2020. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért az megvan hogy egy autót nem megvenni drága, hanem fenntartani, ugye?

Én inkább néznék valami 2-3 éves Kia/Hyundai-t

Mondjuk Rio.

Városban tökéletes.

2020. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért nincs már új Swift, nagyon megdrágultak...
2020. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Bmw a világ legszemetebb autója? Te jó ég mennyi éhes kutya... Írom ezt úgy jogy egyes puntóval járok.
2020. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valoszinuleg a kedves kerdezo égőnek tartja a suzukit ezert akar anyunak a tescoba jarasra is bmw-t venni.
2020. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#9.59 De van. Egészen pontosan 3,19 millió forinttól indulnak Swiftek. 1-es vagyok.
2020. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:

meg kell keresni a topikját /facebookon is/ és után érdeklődni milyen hibái vannak. ott is biztos előfordulnak rossz szériák amiket motorkód alapján megtudnak mondani hogy kerülendő vagy sem.

egy 114-esnek amúgy nem hiszem hogy drága lenne a fenntartása ha nincs valami szívatós széria hibája.

2020. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!