Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C4 Grande Picasso HDI...

Citroen C4 Grande Picasso HDI motorral vélemények?

Figyelt kérdés

Citroen C4 Grande Picasso HDI motorral vélemények?

Az "5. SEBESSÉG" című sorozatban találkoztam először az autóval, és nagyon megtetszett:D és láttam hogy amikor pakolunk be a kocsiba, lejjebb lehet engedni az autó hátulját, hogy könyebben lehessen pakolni, ez igaz?És persze várom a véleményeket :)


2010. júl. 22. 11:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
énis szoktam népítéletet olvasni a totalcar-on. nemtudom fiat-ból is meg francia autókból is egyre többet látok, netudom mér lennének szarok... köszönöm a hosszú válasz írójának, aki írta itt a bmw az autó... köszi!
2010. júl. 22. 14:51
 12/16 A kérdező kommentje:
12:28 HDI-t olvass ne ismeretlen: "308 1.4 VTi"-t vagy mi a rákot!!
2010. júl. 22. 15:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Van közte HDI is! Olvasd figyelmesebben.
2010. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
úha nem mondod! ....
2010. júl. 22. 18:49
 15/16 anonim ***** válasza:

nővéreméknek kicsi picassójuk van,és ők oroszországban élnek(és ingáznak németbe,ami nem kicsi táv,szóval van használva rendesen) szóval bír hideget meleget,ne foglalkozz az ide írok nagy részével mer még soha sem ültek franciában vagy űber fingjuk sincs a kötelező szervíz című fejezetről.

és igaza van annak aki azt írta itt értelmes választ nem kapsz sajnos:(

2010. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ja és 1.6 hdi mcp6 collection

nehogy azt hidd hogy én is hasraütök.

2010. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!