Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C4 Grande Picasso HDI...

Citroen C4 Grande Picasso HDI motorral vélemények?

Figyelt kérdés

Citroen C4 Grande Picasso HDI motorral vélemények?

Az "5. SEBESSÉG" című sorozatban találkoztam először az autóval, és nagyon megtetszett:D és láttam hogy amikor pakolunk be a kocsiba, lejjebb lehet engedni az autó hátulját, hogy könyebben lehessen pakolni, ez igaz?És persze várom a véleményeket :)


2010. júl. 22. 11:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
francia autót soha! Ez a vélemény
2010. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és mérne? HDI dízel motor legjobb(dízelek között)!
2010. júl. 22. 11:47
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Francokat a legjobb.

És egyetértek az elsővel! Franciát, olaszt soha!

2010. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mér mi jobb? a tdci alias olajevő ló*ar?
2010. júl. 22. 11:53
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Pumpe düse mond valamit? Vagy a CD TDI?
2010. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon nem fogsz értelmest választ kapni hogyha francia kocsiról kérdezel. Itt csak a BMW a jó autó. Én is gondolkoztam amúgy első kocsin hogy 206-os peugeot meg is néztem párat de csak benzinest és a kereskedők mondták hogy mivel fiatal vagyok így inkább keressek egy HDI 206-ost azok jobban bírják. Én vennék C4 G Picasspt de tényleg csak HDI motorosat.


Amúgy ha a francia kocsik tényleg szarok akkor itthon nem rohangálna ennyi belőlük mert azért nem az olcsó kategóriába tartoznak.

Olvasgasd a www.nepitelet.hu oldalt. Ott tulajok írnak a kocsijaikról és leírják a jót és rosszat is és nem csak hallomásból köpködik a francia kocsikat.

2010. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, én pont a népítélet miatt mondom, hogy szarok a frannciák és az olaszok. Legemlékezetesebb amikor 2005-ben asszem népítélet gálát tartottak. Érdemes megnézni melyik autó lett az első, és melyik az utolsó:

[link]

Vagy népítélet:

[link]

[link]

És ez még csak 2 a sok százból.

2010. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vagy C4:

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Francia Autóm van (Citroen) és már rengetegszer megbántam h megvettem!És a francia Autók alapból szarok!BMW-t nem vennék mert rohadtúl megbízhatatlan és szervízigényes !Az új KIA-k és az öszzes japán autót tudom ajánlani még a VW talán opel ,skoda ezek közül nézzél de semmikép ne franciát !
2010. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A KIA tényleg jó! Volt egy 1.3-mas Rio-m, 3,5 év alatt 90 000 Km, semmi baja sem volt. Most egy 1,5 éves cee'd-em van, szintén hibátlan.
2010. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!