Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézi le sok ember a...

Miért nézi le sok ember a suzuki autókat?

Figyelt kérdés
Nekem is suzukim van de a kollégáimtól akiknek audi, hond, opel, mazda autójuk van gyakran hallom a rosszindulatú kijelentéseket hogy én ilyen autóba bele sem ülnék és hasonló kijelentések. De az is érdekes hogy amíg ők állandóan autószerelőnél járnak én csak akkor megyek ha olajcsere kell. De ez csak a személyes tapasztalat, de sok kommentben például a facebookon is blamálják ezeket az autókat. Lehet hogy én gondolom rosszul de mindenki úgy válasszon ahogy a pénztárcája is megengedi. Nagyzolnak hogy nekik audi van de a benzinkúton kétezer forintokért tankolnak, és ha valami hiba előjön akkor buszoznak mert nincs pénz a javításra, mindenesetre bárki bármit mond nekem a 2003 as évjáratú 1,3 as 16 szelepes suzim még soha az életben nem hagyott bajban és ha tehetem a következő kocsi is suzuki lesz
2020. jan. 4. 17:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A Suzuki olyanoknak jó akik elakarnak jutni A-ból B-be, kis összegből. Én is megvennék magamnak egy Sx4 S-crosst ha már nyugodtabb éveimben lennék, és nem vágynék arra hogy alacsonyan üljek, 6-7ezerig pörgessem a Civic-et, és ha szeretek gyorsan menni, az ne okozzon gondot neki. Sajnos egy Suzuki sem futóműben, se erőt tekintve nem arra lett szánva hogy egy sportos autó legyen, erre még mindig a Mazda és a Honda kínálja a legjobb ár/érték arányú típusait.


Most direkt nem keverek Japán autók mellé nyugati típusokat, mert nincs értelme.

2020. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd a szivedre , ma mindenki mindenkit lenéz.

Hülye világot élünk és hülyék az emberek.

2020. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Mert van oylan ostoba ember, aki IMÁD ÍTÉLKEZNI, és a hü.....e márkák alapján ítél meg mindenkit. Az ilyen felszínes bu....nkóval, aki a kocsid, karórád, ruhád, telefonod ára vagy márkája alapján ítél meg, nem érdemes szóba állni. Kakálj a fejére magasról. Akinek meg bmwje van azt meg azért lehet szekálni. Meg a vörösek-kövérek-szeplősök-szemüvegesek, akiket még nyúznak-szekálnak, vagy ha régifajta, nyomógombos telefonjuk van, nem a legvadiújabb fajta nagy flancos nagyképernyős túlméretezett sza......lapátok. Szóval ha olcsó dolgokat veszel, ha éppen mindenféle méregdrága "farokhosszabbítót", az is adhat okot szekálásra, hogy beléd kössenek. A szomszédnénit pl a rozsdás és kattogó biciklijével szekálják. A szekálók minden létező kis ártatlanka emberen találnak fogást.
2020. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%
Az a baj, hogy a 2003 - ig gyártott swiften kívül nincs megbízható, igénytelen Suzuki.Azok pedig már elrohadnak és nagyon öregek, így nálam már nem jöhettek számításba. Próbálkoztam, Ignis el, wagonr-rel is, de mindre a gatyámat is ráköltöttem. Fostalicska autók, már nem hozták a régi Swift megbízhatóságát és alkatrészek is drágábbak hozzá. Most Opelt hajtok, eddig szerencsére megbízhatónak bizonyult, de ez már egy más kategória.
2020. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket, ahogy az autószerelő ismerőseim mondták ha suzuki javításból kellene megélniük nehéz keresetük lenne. 2003 as évjáratú a suzukim 63kw teljesítménnyel. A karosszéria nem a legerősebb, sőt, de most lakatoltattam ki. A fogyasztás alkatrészellátás tökéletes mert filléres hozzá az alkatrész. 2006 óta használom de motorikusan soha nem volt még vele semmi probléma. Autószerelő ajánlására vettük meg 2006 ban. Autópályán soha az életben nem jártam vele és amilyen jók az utak minősége a környékemen nem is lehet száguldozni vele. időben megkapja az olajcserét és mindig rendben van, és hiába mondják hogy suzuki a ti autótok. Nekem csak erre futja. Az én fizetésemből egy bmw vagy audi szóba sem jöhetne mert drága az alkatrész, én nem sértegetem a bmw vagy audi vagy a többi autó tulajt, én ennek is örülök. Nem vagyok nagyravágyó dolgozni tudjak vele eljárni utánfutóval el tudom vele szállítani a gyümölcsöt és egyéb dolgot eladásra. Szó szerint munkásautó. Nekem megfelel ha ezek miatt bárki lenéz tehet egy szívességet
2020. jan. 7. 23:08
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért ne feledd, a 2003 - as suzukid a 80-as években lett kifejlesztve. A 80-as évek követelményének felel meg. A mai, modern autókhoz viszonyítva nem biztonságos, korszerű. Még újonnan sem volt túl merev a karosszéria, mára azonban, hogy a rozsda is elkezdte gyengiteni a karosszériát, egyenesen életveszélyes. Annak idején a Trabant volt a szegény ember tragacsa, ma a suzuki.
2020. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk ma sem a karosszéria merevséggel javítják a törési tulajdonságokat, hanem a gyűrődési zónák kialakításával.
2020. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem véletlenül 1200kg egy corsa.
2020. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!