Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézi le sok ember a...

Miért nézi le sok ember a suzuki autókat?

Figyelt kérdés
Nekem is suzukim van de a kollégáimtól akiknek audi, hond, opel, mazda autójuk van gyakran hallom a rosszindulatú kijelentéseket hogy én ilyen autóba bele sem ülnék és hasonló kijelentések. De az is érdekes hogy amíg ők állandóan autószerelőnél járnak én csak akkor megyek ha olajcsere kell. De ez csak a személyes tapasztalat, de sok kommentben például a facebookon is blamálják ezeket az autókat. Lehet hogy én gondolom rosszul de mindenki úgy válasszon ahogy a pénztárcája is megengedi. Nagyzolnak hogy nekik audi van de a benzinkúton kétezer forintokért tankolnak, és ha valami hiba előjön akkor buszoznak mert nincs pénz a javításra, mindenesetre bárki bármit mond nekem a 2003 as évjáratú 1,3 as 16 szelepes suzim még soha az életben nem hagyott bajban és ha tehetem a következő kocsi is suzuki lesz
2020. jan. 4. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Mostanra a Suzukik egész pofásak és műszaki tartalomban is nagyjából rendben vannak. Amin leginkább fejleszteni kellene szerintem az a beltér minősége. Ha azt legalább egy mostani Opel szintre fel tudnák hozni, úgy hogy a relatív alacsony árszint maradna, egy teljesen vállalható és versenyképes márka lehetne.
2020. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
17%
Suzuki a ti autótok.
2020. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
20%
Suzuki reklámot láthattunk :) köszönjük emese
2020. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmi gond nincs vele. Annak idején volt a trabantnak is rajongóköre. Olcsó volt, egyszerű és megbízható, 50 ezer után pedig egy lakatos is szét tudta dönteni, és fillérekből generáloztatni a motort.
2020. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%

Nyugi engem a bmw miatt köpködnek😂Pedig nekem sincs vele semmi baj, és nekem meg bmw lesz a következő kocsim is... A két véglet xd...

Amúgy nekem is az a véleményem, ahogy előttem is írták a buzuki a ti autótok! És nem igazi magyar meg japán, hanem igaz xar és igazi koporsó... Amúgy, ha neked megfelel, szerintem használd és ne foglalkozz senkivel... De jogosak ezek a lenézések, manapság nem kiváltság egy rendes kocsi... Olcsó pénzért kapsz már rendes kocsit, és egy opel vectra-ra vagy passatra vagy esetleg A4-bmw 3-c osztályra se kell az életed rákölteni,ha normálisat veszel meg korban és motorban és állapotban megfelelőt veszel...

2020. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
"suzuki a ti autótok" é suzuki reklám de jó neked hogy te olyan gazdag menő vagy hogy te is lenézed. Sok ember örül ebben a mocsok világban hogy meg tudja venni magának hogy legalább legyen egy autója. És nem reklámozom a márkát csak a tapasztalatomat írtam le. Az én autóm pedig be van fogva rendesen mert utánfutóval 980 kilót gond nélkül szállítottam vele és ha a traktor nem indult télen azt is kényelmesen behúztuk vele, csak azt írtam le hogy a következő kocsi is suzuki lesz, de amilyen jóindulatú emberek vannak a világon a kocsija alapján ítélik meg őket.
2020. jan. 4. 18:00
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek többsége örül, hogy lyuk van fenekén és/vagy általában nem érdekli, hogy ki mivel jár. Nem néz le semmit és tök mindegy neki, hogy a szomszéd suzukival, bmwvel, audival, vagy biciklivel jár.
2020. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ellenben Suzukiból is van bontószökevény, mem is 1. Most az újabb 2-es Swiftről beszélek. Már kb. harmadik ismim veszi meg úgy, hogy na ez már tuti kocsi lesz, mert nem romolhat el semmi. Gázbowden, alapjárati hibák, katalizátor csörgés, féltengely csukló és karosszéria hibák tömkelege(rohadás), úgyhogy ez már nem az mint az előd 1-es Swift. Mondjuk mára abból se találsz olyat aminek a hátsó tornyai nincsenek elporladva!
2020. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
sajnos az ismeretségi körömben egymás ellen vannak a kocsival mert megmutatják egymásnak ki vesz jobbat vagy nagyobbat. De a kedves lenézős ismerősök közül hazavontattam már opelt ami sosem kop el mert az astra vacakolt, vagy az audi amikor nem indult renault meganne t de ez mindegy is. És igen én is örülök annak hogy egyáltalán van munkahelyem biztos fizetésem minden hónapban és annak is örülhetünk hogy lyuk van az ember hátsóján. Mert nem a kocsi teszi az embert nem attól lesz valaki jó ember hanem ahogy viselkedik. Akik pedig eddig lenéztek engem hát nem egészen tiszta pénzből van nekik újabb autó. És hitelre bárki vásárolhat de hónap végén azért kicsit mókás hogy az A6 os audiba kétezerért tankol...
2020. jan. 4. 18:09
 10/18 anonim válasza:
51%

10 évig jártam swift I. gázosítva.Napi 100-150 km városban,szemét kitaposva 10 liter,üzemanyag mostani áron 2100ft/100km.

4 éve lecseréltem, Astra j 1.6,napi 100km város,üzemanyag

9 liter óvatosban.Üzemanyag költség 3400ft/100km.

Különbség 1300ft/100km.

Az elmúlt 4 évben 100ezer km-en 1.3 millió "csak" a különbség,tulajdonképp ennyit b.tam ki az ablakon.

Erre mondják,a kibicnek semmi sem drága.

Most nézegetem megint az az új autót./SWIFT/

2020. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!